ZENCEFİL IHLAMUR BİTKİ ÇAYI 42’Lİ KARIŞIK BİTKİ SÜZEN POŞET (NURS)

Zencefil Ihlamur Bitki Çayı 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs)

Kış aylarının vazgeçilmez çayı zencefil ıhlamur bitki çayı özellikle soğuk algınlığı rahatsızlığında sıklıkla tüketilen bir çaydır. Oldukça şifalı ve faydalı bir bitki çayıdır. Zencefil Ihlamur Bitki Çayı 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) adet sancılarının,  mide kramplarının ve kas ağrılarının giderilmesinde yardımcı olan bir bitki çayıdır.

Zencefil Ihlamur Bitki Çayı 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) sindirim sisteminin düzene girmesine ve bağırsakların rahatlamasına yardımcı olur. Ayrıca sinirlerin yakışmasına ve sakinleşmeye yardımcı olur. Zencefil ıhlamur bitki çayı vücudu rahatlatmaya yardımcı bir bitki çayıdır. Nezle ve grip gibi hastalıkların oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Zencefil Ihlamur Bitki Çayı 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) vücuda enerji ve dinçlik vermeye yardım eder. Stres, sinir ve üzüntü gibi psikolojilerin giderilmesine destek verir. Yorgunluk hissinin giderilmesine yardımcı olur.

Zencefil Ihlamur Bitki Çayı 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Zencefil ve ıhlamur bitkisinden elde edilen bir çaydır. Zencefil Ihlamur Bitki Çayı 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) tamamen bitkisel ve doğal bir bitki çayıdır.

Zencefil Ihlamur Bitki Çayı 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Bir kutusunun içerisinde 42 adet Zencefil Ihlamur Bitki Çayı 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bulunmaktadır. 1 fincan kaynamış suyun içine 1 adet Zencefil Ihlamur Bitki Çayı 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) atılır ve birkaç dakika boyunca demlenir.  Daha sonra içilir. Günde 1 ya da 2 de3fa tüketilmesi önerilir.

UYARI: Zencefil Ihlamur Bitki Çayı 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.