Yeni yılda sizi neler bekliyor

 

2011’de gidişatınızı öğrenmek için: Doğum günü ve yılınıza 4 rakamını (2011 yılının kısaltması) ekleyin. Sonra sonucu 1 ila 9 arasında bir rakama indirgeyin.

 

ÖRNEK: Doğum tarihi 19 Haziran (19/6) 19+6+4= 29

29, 2+9=11 demek; 11 de 1+1=2 demek. Yani bu kişi 2011’de 2. Yılda yer alıyor. Haydi, 2011 için rakamınızı hesaplama sırası sizde!

 

1. YIL

Saldırın!:  Evet, yeni dokuz yıllık döngü başladı! Tek yapmanız gereken, başlangıcı yapmak, açık ve coşkulu olmak! Motivasyon geri dönüyor, ufuk parlıyor, kapılar açılıyor, yeni yüzler görünmek üzere!

1. Yıl evresinde olmak:  Geçmişi, anıları, pişmanlıkları ardınızda bırakın. Geleceğinizi planlayın, uzaklara bakın, kendinize hiçbir yasak koymadan arzu ettiğiniz şeyleri yapın. Sürekli sonuçları beklemeyin, biraz cesaretli olun. Farklı bir hayat düşleyin, kendi fikirlerinizi savunun, kendi yolunuzu çizin. Kendi egonuza ayrıcalık tanıyın, kendinizi düşünün, kendinizi dinleyin ve iç sesinizi takip edin.

Akıl: Yeni bir başlangıç yapın, kendinize yeni bir rota belirleyin, zihninizi değiştirin, bireysel bir projeye ya da farklı bir aktiviteye başlayın. Bunun için istekli ve motive olacaksınız. Hiçbir şeye bağlı kalmayın, kimseyi beklemeyin ve isteklerinizin peşini bırakmayın, kendinize güvenin, kendinizi ortaya koyun, yatırım yapın, satın alın, gelecek planları yapın… kendinizi yenileyin!

Kalp: 1 rakamı ile kendinizi yalnız hissetmenizi, mesafe koymayı ya da izole olmayı zorunlu kılar. Bu elbette normal!

Çiftler: Partneriniz yerine önce kendinizi düşünün. 2011, size özgürlüğünüzü ya da tutkularınız yaşamak için fırsatlar sunuyor. Bağlanmak istemediklerinizle aranıza mesafe koyun, kendi başınıza olun. Bekarlar; birleşmeler, birliktelikler 2012’de. Şimdilik orijinal maceralar yaşamaya kendinizi hazırlayın. Haydi, hemen şimdi ilk adımı atın!

Yükselişte olan aylar: Şubat, Nisan, Mayıs, Temmuz, Eylül, Kasım

Dikkat edilmesi gereken aylar: Ocak, Mart, Haziran, Ağustos, Aralık

 

2. YIL

Aramızda: Yalnızlık mı? Artık sona erdi. Şimdi birlikteliğinize çok daha az kaldı, durmayın yaklaşın! Korumacılığın ya da yaratıcılığın dengesi olan 2 rakamı, sizin durumunuza göre ya bir düete ya da bir düelloya neden olabilir. Eğer bütünleyici tarafınız baskın çıkarsa bu, gerginliğin azalmasına yardımcı olur, onun ortaya çıkmasına izin verin…

2. Yıl evresinde olmak: Sabırsızlanmayı bırakın. Yılın ilk zamanları biraz yavaş ilerleyecek, acele edip önüne geçmeye çalışmayın; aksine onu takip edin, rutin koşturmalarınızı yapın, işlerinize ve diğer olaylara adapte olun ve egonuzu kapının arkasında bırakın. Fikirler, projeler ve ektiğiniz tüm tohumlar yavaşça filizleniyor; onların yetişmesine, büyümesine izin verin…

Akıl: Yalnız devam etmek yok! Yardım, destek, birliktelik ve katılım, size iyi gelecek. Gecikmeler ve engeller söz konusu. Sezgilerinize daha duyarlı olun ve güvenmeyi öğrenin. Kontrat imzalayabilir, grup çalışmalarına katılabilir, ortaklık kurabilir ve uzun zamandır sorun yaşadığınız bir konuda uzlaşma sağlayabilirsiniz. Yine de dikkat; bir sözleşmeden vazgeçebilirsiniz ya da yapacağınız bir denemenin ucundan dönmeniz an meselesi olabilir; her şey çok dengede değil.

Kalp: Kalbinizde hareketlilik var ve duygularınız da yeterince güçlü. Çiftler için alarm zilleri çalıyor, risk yüksek. Bir boşanma ya da ayrılık olabilir. Öte yandan pozitif olarak konumlanan 2 rakamı, birliktelikle ilgili konulara hız kazandırıyor; sürpriz bir evliliğe hazır olun. Yalnızsanız oldukça şanslısınız çünkü ruh eşinizi bulacaksınız. Birlikte yaşama kararı alabilirsiniz, şimdi buluşma zamanı.

Yükselişte olan aylar: Mart, Nisan, Haziran, Ekim, Aralık

Dikkat edilmesi gereken aylar: Şubat, Mayıs, Temmuz, Kasım

Milliyet