Yeni moda çocuk yogası

Günümüzde stresten bunalan yetişkinler kendilerini yoga ile rahatlatıyor. Çocukların stresten kendilerini nasıl koruyacakları ise çoğu zaman önemsenmiyor. Yogha Sağlık Merkezi’nde bu defa çocuklar unutulmadı, onlar için özel Çocuk Yogası düzenlendi. 23 Nisan’da düzenlenen etkinlik sayesinde çocuklar hem eğlenecek hem de rahat bir nefes alacaklar.

Çocukların hayatı yetişkinlere göre çok daha inişli çıkışlı ve heyecanlıdır. Okul, ev ödevleri ve sorumlulukları derken kendilerine özel zaman ayıramayan çocuklar için Yoga, onların gelişimlerini destekleyici bir etkinliktir. Bu noktadan yola çıkan Yogha Sağlık Merkezi, 23 Nisan’da miniklere özel bir yoga etkinliği düzenledi. Saat 12.00’de ebeveynleriyle birlikte etkinliğe katılan çocuklar bir saat boyunca yoga yaparak zihinlerini berraklaştıracak.

Yoga Çocuklar İçin Birebir

Çocuğa sezgisel ve spritüel yönünü keşfetmesi için önemli bir kapı açan yoga, ebeveyn ve çocukların kendilerini yeniden keşfettikleri bir etkinliktir. Günümüz çocuklarında çok fazla karşılaşılan obezite sorunu da çocuk yogası sayesinde büyük ölçüde engellenebilir. Sosyal hayatında fazla girişimci olamayan çocuklar için de yoga, özgüveni geliştirdiği için tercih ediliyor.

Çocuk yogasının tüm yararlarını keşfetmek isteyen minikler ve ebeveynleri, 23 Nisan’da saat 12’de Yogha Levent’te buluşacak. Çocuk Yogası etkinliğinde ebeveyn ve çocuklar dahil tek fiyat 30 TL. Randevu almak için 0212 324 61 08 numaralı telefonu aramalısınız.