White Shot ile Gülüşleriniz Artık Daha Beyaz

Yaşın ilerlemesi, yanlış bakım yöntemlerinin uygulanması, yanlış beslenme alışkanlıkları, sigara ve alkol tüketimi gün içerisinde yaptığımız ve dişlerimizin sararmasına etki eden önemli nedenlerden sadece birkaçıdır. Gülüşümüzün kısıtlanmasına ve kendimizi toplum içerisinde rahatsız hissetmemize neden olan bu durum aynı zamanda kendimize olan güveni kaybetmemize neden olmuştur. Ancak bu durum karşısında alacağımız bazı önlemler dişlerimizin daha beyaz görünmesine ve kendimizi daha rahat hissetmemize neden olacaktır. Örneğin; evde pasta, börek ve hamurişlerinde kullandığımız karbonatın diş beyazlatma üzerinde olumlu sonuçları vardır. 1 çay kaşığı karbonat ve 1 tatlı kaşığı zeytinyağından oluşan karışıma, yarım limon sıkıp iyice karıştırın. Ortaya çıkan sıvıya fırçanızı batırarak dişinizi fırçalayın. Bunu haftada bir kez uyguladığınızda, dişleriniz beyazlarken, ağzınızdaki bakterilerden de uzaklaşmış olursunuz.

White Shot İçeriği ve Kullanımı

Son zamanlarda isminden sıkça bahsettiren ürünlerden biride white shot olmuştur. White shot diş üzerinde kullanılan ve özellikle sararan dişlerden şikayetçi olan kişilerin kullanmayı tercih ettiği diş beyazlatma bantı’dır. Farklı kullanım özelliği olan ve kısa sürede güvenle gülümsemenizi sağlayan white shot, set halinde olan diş beyazlatma bantlarından oluşmaktadır.

White Shot İçeriği Nedir?

İçerisinde 14 adet alt dişler için, 14 adet üst dişler için toplamda 28 adet diş bandı bulunmaktadır. 1 kutusu 14 günlük kullanım için olan White shot, aynı zamanda kolay kullanım özelliklerine sahip olan diş beyazlatma bantlarından oluşmaktadır. Hiçbir yan etkisi olmayan ve bu nedenle herkesin güvenle kullanabileceği White shot sadece belirli özelliklere sahip şeffaf diş beyazlatma bantlarından oluşmaktadır.

White Shot Nasıl Kullanılır?

Yapışkan bant olması nedeniyle kolayca kullanabileceğiniz white shot, gün içerisinde istediğiniz saatte kullanabileceğiniz bir üründür. Şeffaf jelatin üzerindeki bantları ambalajından dikkatli bir şekilde çıkarıp üst ve alt dişlerinize ayrı ayrı olmak üzere yapıştırın. Yaklaşık 30 dakika kadar dişlerinizde kalmasını sağlayın ve ardından bantları çıkararak dişlerinizi fırçalayın.

White Shot Nereden Bulurum?

En avantajlı fiyatlar ile birlikte Ankara, İzmir, Sinop, Samsun, Artvin, Kocaeli, Kütahya, Bilecik, İstanbul ve daha birçok şehrimizden kolaylıkla White shot diş beyazlatma bandına sahip olabilirsiniz. White shot hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinde bulunan sipariş formunu doldurabilir ve kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde White shot bantlarına sahip olabilirsiniz.

White Shot Avrupa’da Nereden Bulurum?

Avrupa’dan sipariş için en uygun ve kampanyalı fiyatlar ile birlikte Almanya(Germany), İtalya(Italy), Finlandiya(Finland), İngiltere(England), Norveç(Norway), Hollanda(Nerherlands) ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede White shot’a sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
white shot, white shot nedir, white shot diş beyazlatma, white shot diş beyazlatma bandı, white shot nasıl kullanılır, diş beyazlatma bandı nasıl kullanılır, diş beyazlatma bandı, diş, diş beyazlatma, diş beyazlatıcı, diş beyazlatıcı, sağlıklı dişler, dişler nasıl beyazlar, diş beyazlatıcı ürünler, diş beyazlatıcı jel, diş beyazlatıcılar, diş beyazlatıcı bant, diş beyazlatıcı toz, diş beyazlatıcı eczane, diş beyazlatma ankara, diş beyazlatma aleti, diş beyazlatma acıtırmı, diş beyazlatma aparatı, diş beyazlatıcı bant kullananlar, diş beyazlatıcı bant fiyatları, diş beyazlatıcı bitkisel ürünler

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.