Vücut hatlarınızı yeniden keşfedin – Foto Galeri

 

Anıl İç Giyim Beauty Shape korse koleksiyonu farklı ihtiyaçlara ve farklı stillere cevap veriyor. Örneğin tamamı dikişsiz korsenin yanı sıra pamuklu veya klasik formlu kumaş dokusu vücudunuzu sararken kusursuz dekolte güzelliğinizi tamamlıyor.

Beauty Shape korse ile vücudu biçimlendirerek inceltecek ve sıkılaştıracak şekil ve fonksiyonu birleştiren özel üretim mühendisliğini, zarif ve sıkı bir süliete sahip olduğunuzda fark edeceksiniz.

KORSE KOLEKSİYONU İÇİN TIKLAYINIZ..

Anıl İç Giyim korse koleksiyonu göğsün hemen altından, diz hizasına kadar olan bir bölgeyi kapsamı altına alarak, vücudunuza sıkıntı yaratan kısımların tümünü hedefleyecek şekilde tasarlanmıştır. Anıl Beauty Shape korse anında çok daha zayıf ve ince bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Şişkinlikleri, yumru ve çıkıntıları saklayarak, sıkı ve çekici bir hava kazandırır. Anıl Beauty Shape korse ile en sevdiğiniz kotunuzun ya da daracık elbisenizin içine rahatlıkla girebilir ve yaz aylarında çok sevdiğiniz beyaz pantolonunuzun altında özgürlüğün keyfini yaşayabilirsiniz.

Kullanılan malzemenin özelliği nedir?

Son teknoloji bu çamaşırlar, özel olarak ipeksi bir naylon ve gergin likra ile dokunmuştur. Böylece siz hareket ettiğinizde o da sizinle hareket eder ve kesinlikle kaymaz yada konumunu bozmaz. Daha hassas ciltler düşünülerek oluşturulan gergin likralı pamuklu kumaştan oluşturulmuş korseler ise kışın vücudu sıcak tutmakla birlikte yazın teri emer ve vücudun hava almasını sağlar. Mantar problemi olan hanımların tercih edeceği bir ürün grubudur. Aynı zamanda gerçek bir sırt desteği sağlar.

Anıl İç Giyim Beauty Shape korse koleksiyonuyla stil sahibi ve ne istediğini bilen kadınlara özgürlük sunuyor.