Vitrinler kırmızıya büründü

Yaklaşan yeni yıl öncesinde mağazalar, vitrinlerini çam ağaçları, kardan adamlar, noel babalarla süslerken, vitrinlerde kırmızı rengin her tonu göze çarpıyor.

Yılbaşına özgü ürünlerini sunan mağazalar, satışlarını artırmayı hedefliyor.

Yılbaşının vazgeçilmezlerinden olan suni çam ağaçları, çeşitli boy ve fiyatlarla müşterilerin beğenisine sunuluyor. Boyutları 91 ile 300 santimetre arasında olan plastik çam ağaçları 16,90 ile 429,90 lira fiyat aralığında satılıyor.

Çam ağaçlarının üzerine takılan süslerde ise kar taneleri, çan, noel baba, geyik, kardan adam figürlerinden oluşan aksesuarların fiyatları 7,90 ile 39,90 lira arasında değişiyor.

Yanıp-sönen renkli ampuller ise 29,90 ile 79,90 fiyat aralığında satılıyor.

Parfüm setleri vazgeçilmez hediyelerden

Kozmetik mağazaları, yılbaşı hediyeleri içinde ilk akla gelen ürünlerden olan parfümün de içinde yer aldığı setleri satışa sundu.

Parfüm, deodoranttan oluşan setler 150-250 lira; cilt bakım ürünlerinin yer aldığı (tonik, gece ve gündüz bakım kremleri) setler 150-300 lira aralığında satılıyor.

Kışın olmazsa olmaz aksesuarlarından renk renk şapka, eldiven ve atkılar ise hediyelik eşyalar arasında tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

Kumaş ve deri eldivenler 15-50 lira, şapkalar 30-40 lira, atkılar 30-50 lira aralığında satılıyor.

Yılbaşı ile bütünleşen kırmızı renk ise iç çamaşırlarının vazgeçilmez rengi olarak karşımıza çıkıyor. Yılbaşı için özel tasarlanan kırmızı renkli ve beyaz tüylerle süslenmiş “babydoll”lar 139 liradan satılıyor.