Uzamax Nedir?

Toplumda bay ve bayan ortak sorunlardan biride boy kısalığıdır. Kimi zaman genetik nedenlere bağlı olarak gelişen kısa boylu olma durumu kimi zaman ise yanlış beslenme alışkanlıklarına bağlı olarak da ortaya çıkmaktadır. Boy uzaması genellikle 20 yaşına kadar sürdüğü için 20 yaşından sonra uzama nadir olarak görülen bir durumdur. Bayanlarda genellikle adet döneminden sonra boy uzamasının durması erkeklere nazaran daha kısa boylu olmalarına neden olmuştur. Kısa boylu olma durumu kimi kişiler için herhangi bir sorun yaratmazken kimi kişiler içinse adete can sıkıcı bir durum olmuştur.

Çeşitli şekilde boy uzaması konusunda çeşitli öneriler vardır ve bunlardan biride ameliyat ile boy uzatma operasyonudur. Ameliyat ile uzatılmak istenen kemikler bilerek kırılır ve kesilir, kırılan bölgelere uzatıcı halkalar yerleştirilir ve bu şekilde kemik dokusu kendini iyileştikçe bu halkaların yarattığı boşluğu da doldurarak uzarlar. Ancak sonuçlar bazen başarılı sonuçlar vermeyebilir. Üstelik bu ameliyat, yaklaşık olarak 275.000 dolar yani 550.000 TL harcamanız gerekebilir. Bunun karşılığında, 6 ay kadar dayanılması güç şiddette acılara katlanıp, bunun sonunda 6.3 santimetre kadar uzayabilirsiniz. 

Uzamax Toz ve Uzamax Kapsül

Farklı bitkilerin ve besinlerin toz karışımından meydana gelen uzamax, toz ve kapsül olmak üzere iki farklı şekilde de tüketilmektedir. Uzamax toz içerisinde; harnup tozu, buğday tozu, çavdar unu, soya unu, karanfil tozu, tarçın tozu, yulaf unu, keten tohumu gibi doğal ürünlerin toz halleri bulunurken uzamax kapsül içerisinde ise; bakır, demir, çinko, fosfor, flor, kalsiyum, kükürt, magnezyum, mangan, potasyum, selenyum, silisyum, sodyum, B1, B2, B3, B6, B9, C vitamini, E vitamini ve Omega 3-6 bulunmaktadır.  Hem kapsül hemde bitkisel toz şeklinde olan uzamax bu nedenle kullanımları da birbirinden farklıdır. Uzamax kapsülü tek başına su ile tüketebileceğiniz gibi uzamax tozu süt, yoğurt, meyve suyu, pekmez gibi besinlere karıştırarak kolaylıkla tüketebilirsiniz.

Uzamax Toz Kullanımı

5 yaşından küçük çocuklar; günlük 6 gram olmak üzere yani sabah, öğle ve akşam 1 çay kaşığı bir bardak süt içerisine katarak tüketmelidir. 5 yaşından büyükler için ise; günde 12 gram yani sabah, öğle ve akşam 1 tatlı kaşığı 1 bardak süt ya da meyve suyu içerisine katarak içebilirler. Tok ya da aç karnına ya da öğün aralarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.

Uzamax Kapsül Kullanımı

Bir kutusu yaklaşık 1 aylık kullanım için olan uzamax toplamda 90 adet kapsülden meydana gelmektedir. Sabah, öğle ve akşam yemeklerinden sonra 1’er kapsül olmak şartıyla günde 3 kapsül kullanılmaktadır.

Uzamax Yan Ekisi Var mı?

Son günlerde tercih edilen ürünlerden biri olan uzamax içerisinde doğal besinlerin ve bazı bitkilerin bulunmasından dolayı herhangi bir zararı olmamakla beraber şimdiye kadar herhangi bir yan etki göstermemiştir. Bunun dışında 1-10 arası yaş aralığına uzamax toz , 10-25 yaş aralığında uzamax kapsül kullanılması tavsiye önerilmektedir. Çocukların ulaşamayacağı yüksek ve serin yerlerde muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca kapsülleri önerilen miktarın dışında kullanmamaya dikkat edin.

Uzamax Nereden Bulurum?

Kampanyalı fiyatlar ile birlikte Ankara, Şanlıurfa, Rize, Osmaniye, Yozgat, Edirne, Hatay, Bursa, Nevşehir, İstanbul ve daha birçok şehrimizden kolaylıkla uzamax’a sahip olabilirsiniz. Uzamax hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinde bulunan sipariş formunu doldurabilir ve kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde uzamax kapsül ve toz karışımına ulaşabilirsiniz. Ayrıca 3 adet ve daha fazla uzamax siparişi vermeniz durumunda silikon tabanlık hediye. Konforlu olan ve silikon olması nedeniyle sizi rahatsız etmeyecek olan yükseltici tabanlığı ayakkabınızın topuk kısmına yerleştirmeniz yeterli.

Uzamax Avrupa için Sipariş

Uzamax Avrupa’dan nasıl sipariş verebilirim? Uygun ve kampanyalı fiyatlar ile birlikte Almanya, Bulgaristan, Sırbistan, Karadağ, Bosna-Hersek, Yunanistan, Hollanda ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede uzamax’a sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
uzamax, uzamax nedir, uzamax kullananlar, uzamax toz, uzamax ne kadar boy uzatır, uzamax yorumları, uzamax kapsül kaç cm uzatır, uzamax kullanımı, uzamax toz kullananlar, uzamax kapsül mü toz mu, uzamax ayda kaç cm uzatır, uzamax ankara, uzamax aç karnına mı, uzamax al, uzamax adana, uzamax antalya, uzamax ayak tabanlığı, uzamax azerbaycanda, uzamax avrupa, uzamax boy uzatır mı, uzamax boy ne kadar uzatır, uzamax boy uzatıcı kullanıcı yorumları, uzamax bayileri, avrupa, almanya, uzamax avrupa, uzamax sipariş, uzamax ne kadar, boy uzatma ameliyatı nasıl yapılır, boy uzatma ameliyatı, boy uzatma ameliyatı ne kadar

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.