Tülin Şahin Nestlé NESFIT’le bikini sezonunu açtı

“Pazartesi olunca diyete ba şlayacağım” devri sona erdi! Hareketsiz geçen kış aylarının ardından fazlalıklardan kurtulmak ve sıcak yaz günlerinde istediğiniz bikiniyi giymek artık bir hayal değil. Tam tahıllı Nestlé NESFIT, yaklaşan yaz mevsimine formda bir giriş yapmak isteyen herkes için NESFIT 14 Gün Programı’nı sunuyor.

www.nesfit14gun.com’ a tıklayarak beslenme, egzersiz ve keyifli bir yaşama dair ipuçlarını yakalayacağınız bu özel program, günde 2 öğün olmak üzere her gün kahvaltıda ve dilediğiniz bir öğünde tam tahıllı Nestlé NESFIT, 3.öğünde ise dengeli bir tabak yemenizi öneriyor. NESFIT 14 gün Programı’nın yüzü Manken Tülin Şahin, 2012 yaz sezonunu tam tahıllı NESFIT ile açtığını anlatırken, “NESFIT çeşitlerinin içeriğindeki lif, kalsiyum, demir, folik asit gibi zengin vitamin ve minerallerle dengeli, aynı zamanda lezzetli beslenmek mümkün.” dedi. Şahin, özellikle yoğun metropol temposunda vücudun ihtiyacı olan enerji ve vitamin ihtiyacını NESFIT çeşitlerinin karşılayabildiğini, bu programın etkinliğinin bilimsel çalışmalarla* kanıtlandığını da belirtti.

NESFIT 14 Gün Programı ile Tülin yanında, araba kapında!

Nestlé NESFIT paketlerindeki şifreyi, www.nesfit14gun.com’a girerek, Manken Tülin Şahin’in size özel bakım sırlarından faydalanabilirsiniz. Tülin Şahin 14 gün boyunca telefon ve mesajlarıyla düzenli beslenme ve sağlıklı yaşam konularında sizi yalnız bırakmazken, aynı şifreyle son model bir otomobil kazanma fırsatı da sizi bekliyor olacak.

Moduna özel uygulamalar www.nesfit14gun.com’da…

NESFIT 14 gün Programı’nın web sitesi www.nesfit14gun.com’da dinamik, mutlu ve rahat modlarından hissettiğin bir modu seçebilir, günlük moduna uygun NESFIT ürünleriyle hazırlanacak özel tarifler ve yine günlük moduna göre NESFIT 14 gün Programı’nı destekleyecek egzersizlerin videolarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca Nesfit Türkiye Facebook sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz (www.facebook.com/nesfitturkiye)

NESFIT 14 Gün Programı’yla Yaza Hazırlanmak Çok Keyifli ve Kolay

Nestlé Beslenme Uzmanı Dyt. Ece Nevra Durukan ise, tam tahıllı Nestlé NESFIT’in lezzetli çeşitlerinden birini seçerek günde 2 öğün olmak üzere birini sabah kahvaltısında yağsız süt ile diğerini ise öğle ya da akşam yemeğinde tüketmeyi öneriyor. Durukan; “Nestlé NESFIT yemediğiniz üçüncü öğünde ise, az yağlı yoğurt, sebze yemeği ya da salata, ızgara et, tavuk veya balıktan tercih ettiğiniz birini tam tahıllı ekmek ile tüketebilirsiniz”, diyor. Böylece 4 temel besin grubunu da dengeli bir şekilde almış olacağımızı belirten Dyt. Ece Nevra Durukan, mümkün olduğunca egzersiz yapmaya, ara öğünlerde meyve yemeye ve bol bol sıvı tüketmeye özen gösterilmesine de dikkat çekiyor. Ayrıca Dyt. Ece Nevra Durukan’a Nesfit 14 Gün Programı’yla ilgili sorular www.nesfit14gun.com’dan iletilebiliyor.