Topuklu ayakkabılarla boya badana – Galeri

Topuklu ayakkabılarıyla tüm gün kentin duvarlarını boyayan Paris, basının ilgi odağı oldu.

Akşam'ın haberine göre, uyuşturucu ve eğlence düşkünlüğü yüzünden başı bir türlü dertten kurtulmayan Hilton otellerinin varisi Paris Hilton, son olarak kokain bulundurmak ve kullanmak suçundan 200 saatlik zorunlu kamu hizmetinde çalışma cezasına çarptırıldı.

BU DURUMU DA KENDİ LEHİNE ÇEVİRMEYİ BAŞARDI
'Hollywood Güzelleştirme Ekibi' ile birlikte şehrin duvarlarını boyacak olan Paris, bu durumu da kendi lehine çevirmeyi başardı. Hilton'un boya yapmak için tercih ettiği kıyafetler ve topuklu ayakkabıları dün bütün dünya basınının gündeminde yer aldı.

Fotoğraflar için tıklayın

SABAH 7'DE İŞBAŞI
Çalışacağı ekibin daha öncesinde gerçekleştireceği görevin zorluklarını anlatmasına rağmen 10 santim boyundaki sivri topuklu siyah ayakkabı ve dar kot pantolonuyla duvar boyamaya çalışan Paris'in memnuniyetsizliği çoğu zaman yüzünün ifadesinden anlaşılıyordu. Zorlandığı da gözden kaçmayan Hilton'un vücudu ve kıyafetleri günün sonunda yerlerdeki çamur ve boyadan nasibini aldı. 200 saatlik kamu hizmeti boyunca sabah tam 7.00'de işinin başında olmak zorunda olan Paris, çalışacağı alana 15 dakika dahi geç kalması halinde o gün hiç çalışmamış sayılacak. Bütün bunlara rağmen kuşkusuz sosyetik güzeli en çok zorlayacak kural ise çalışma saatleri boyunca ona izin verilen süreler haricinde cep telefonu ile konuşamayacak olması.

Hilton boyama işlerini bitirdikten sonra ise yeni bir serüvene atılmayı planlıyor. Bir reality show'a başlayacak olan Hilton programda izleyicinin karşısına ailesiyle beraber çıkacak.