Tereson Kullanıcı Yorumları

Terleme, vücudun ter bezlerinden  tuzlu bir sıvının atılmasına denilmektedir. Terleme sinir sisteminin bir bölümü tarafından kontrol edilir ve bu sistem üzerinde bizim herhangi bir kontrolümüz yoktur yani istem dışı gerçekleşir. Terleme vücudun doğal bir ısı ayarlama yöntemi olduğundan hava sıcak olduğunda daha çok terleriz. Ayrıca spor yaptığımızda, çok fazla hareket ettiğimiz de ya da heyecanlandığımızda, korktuğumuzda veya sinirlendiğimiz de de terleriz. Aşırı terlemeye neden olan bir başka durum da menopozdur. Aşırı terleme iki çeşit adlandırılabilir. İlkin ki genetik olduğu düşünülür ve büyük olasılıkla sadece ter bezlerinin fazla aktif olmasından kaynaklanır. Bu tip ter bezleri normalden 4-5 kat daha fazla çalışıyor olabilir. İkincisinde ise aşırı terleme altta yatan bir hastalığa işaret ediyor demektir. Tiroid hastalıkları, hormon bozuklukları, obezite ve böbrek üstü yağlarından kaynaklanan hastalıklar bu duruma örnektir.

Tereson Çeşitleri Nelerdir?

Ayak kokusu kremi ve sprey olarak farklı iki çeşit üründen oluşan Tereson, son zamanlarda birçok kişi tarafından satın alınarak kullanılan ürünlerden biri olmuştur. Tereson spreyi problemli olan avuç içi, koltuk altı ve diğer bölgelerde kullanabileceğiniz gibi Tereson ayak kremi sadece ayak bölgesinde kullanılmaktadır.

Tereson Sprey

50 ml. Sprey şişe içerisinde bulunan Tereson, her gece yatmadan önce problemli bölge üzerinde kullanılmaktadır. Tereson spreyi kullanmadan önce ilk olarak uygulama yapmak istediğiniz bölgeyi mutlaka yıkayıp kuruttuktan sonra tereson spreyi kullanın. Ertesi sabah il olarak Tereson uyguladığınız bölgeyi yıkayıp temizlemeyi ihmal etmeyin. Bu nedenle Tereson spreyi sadece gece yatmadan önce problemli olan ve fazla terleme sorunu yaşadığınız bölgeye aşırıya kaçmadan az miktarda uygulayın.

Tereson Ayak Kremi

Tereson ayak kremi miktar olarak 50 ml.’dir.Öncelikle ayaklarınızı yıkayıp kurutun ve bu işlemi yapmadan ayak kremini kullanmamaya özen gösterin. Daha sonra Tereson ayak kokusu kremini tüm ayağınıza ve özellikle parmak aralarına ince bir tabaka halinde sürerek yedirin. Ayak kremini uyguladıktan sonra sonra normal ya da pamuklu bir çorap giyin ve kremin emilmesini sağlayın.

Tereson Yan Etkisi Var mı?

Pratik kullanım özelliklerine sahip olan ve bay bayan herkesin rahatlıkla kullanabileceği tereson, sadece hassas cilde sahip olan ve ürünü kullandıktan sonra herhangi bir tahriş ve kızarıklık yaşayan kişilerin kullanmamaları önerilmektedir. Eğer hassas cilde sahip biriyseniz kullanmadan önce ufak bir alanda kullanarak kendiniz test edebilirsiniz. Hasarlı, tahriş olmuş ve yeni tıraş edilmiş cilde uygulamayınız. Gözle temas ettirmeyiniz. Teması halinde bol su ile yıkayıp doktorunuza başvurunuz. Hamile ve emziren bayanların kullanması tavsiye edilmez. Bunun dışında çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edebilirsiniz.

Tereson Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatlar ile Ankara, Kastamonu, Niğde, Karaman, Mersin, Kocaeli, Giresun, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla Tereson temin edebilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde Teresona sahip olabilirsiniz.

Tereson Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Tereson Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya(Germany), Fransa(France), Bulgaristan(Bulgaria), Kanada(Canada), Lüksemburg(Luxembourg) ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olursunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
tereson, tere son, tereson nedir, tereson nereden bulurum, tereson fiyat, tereson yan etkileri, tereson zararlı mı, tereson satış noktaları, tereson satın al, tereson kampanya, tereson en ucuz, tereson içeriği, tereson krem, tereson Ankara, tereson ayak kokusu kremi, tereson ayak kokusu kremi kullananlar, tereson ayak kokusu, tereson al, avrupa, sipariş, tereson avrupa, tereson almanya, tereson germany order, ayak kokusu, ayak kokusu nasıl geçer, ter kokusu, ayak kokusu, ayak mantarı, terleme nedenleri

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.