Sosyetenin Chanel kuyruğu çilesi – Foto Galeri

 

Vatandaş ekmek, sosyetikler Chanel kuyruğunda! Markanın defilesine akın eden sosyete, 1 saat kapıda bekledi…

Sosyete çile çekmez demeyin! Dünyanın en lüks markalarından Chanel’in Çırağan Sarayı’ndaki defilesi, sosyetiklere zor anlar yaşattı. Defile mekanına, birçok sosyetik akın edince; kapıda uzun kuyruklar oluştu.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN..

Feryal-Kemal Gülman, Siren Ertan, Lili Garih ve Revna Demirören gibi isimlerin olduğu grup, içeri girmek için uzun süre dil döktü. İçeri alınmayan sosyete, 1 saatten fazla kuyrukta bekledi.

İSTANBUL’DAN YILDIZLAR GEÇTİ

Dünyaca ünlü yıldızlar 64. Cannes Film Festivali’nde en iyi kadın oyuncu ödülünü alan Kristen Dunst, Fransız oyuncu Cecile Cassel ve Fransız aktris Elodie Bouchez İstanbul’daydılar.

Moda dünyasının efsane markası CHANEL, 2010-2011 Paris-Byzance Koleksiyonu’nu 25 Mayıs 2011, Çarşamba günü Çırağan Sarayı’nda düzenlenen görkemli bir defile ile tanıttı.

Gece için özel olarak hazırlanan otantik dekor, Karl Lagerfeld’in zengin, altın ve canlı renklerden oluşan koleksiyonuna yeni bir boyut kazandırarak, izleyicileri büyülü bir atmosferin içine çekti.

Defile sonrası düzenlenen partide de ortam göz kamaştırmaya devam etti.

Uluslararası birçok davetlinin katıldığı bu özel geceye 64. Cannes Film Festivali’nde en iyi kadın oyuncu ödülünü alan Kristen Dunst, ünlü Fransız oyuncu Cecile Cassel, ünlü Fransız aktris Elodie Bouchez, iş ve cemiyet hayatından 200 davetli katıldı