Soğuk hava dalgasıyla kilolarınızdan kurtulun

Derin ve hızlı yağ eritmede, hızlı ve acısız yüz onarımında yeni bir teknoloji olan soğuk radyofrekans yöntemi, kalıcı güzellik ve zayıflama arayanlar için yeni bir alternatif sunuyor.

İnfrared ışınları ile birleştirilen soğuk radyofrekans teknolojisinin bir arada kullanıldığı yeni yöntem kısa sürede sonuç vermesi ve güçlü soğutma sistemi sayesinde uygulamanın ağrısız, acısız olmasıyla da dikkat çekiyor.

Geliştirilmiş soğuk radyofrekans ve infrared teknolojisinin bir arada kullanılmasıyla geliştirilen teknik yüz gençleştirme ve bölgesel hızlı yağ eritmede yepyeni bir alternatif sunuyor. Aynı cihaz ile farklı başlıklar kullanılarak yüz gençleştirme, bölgesel zayıflama ve sıkılaştırma sağlayan uygulama hepsini bir arada sunarak diğer yöntemlerden ayrışıyor. İnfrared ışınları ile birleştirilen soğuk radyofrekans acı oluşmadan etkinin daha derine inmesini sağlayarak güçlü ve hızlı bir etki sağlarken aynı zamanda ağırısız ve morarmasız tedavi fırsatı veriyor.

Yüz gençleştirmede ve hızlı yağ eritmede çok başarılı sonuçlar vaat eden yöntemi hastalarına uygulayan Dr. Yasemin Hızarcı soğuk radyofrekans yönteminin defelarca uygulama gerektirmediği için hastayı kısa sürede sonuca ulaştırdığını belirtti. Dr. Hızarcı, “Soğuk Raryofrekans işleviyle (-5°C / -25°C) ağrısız, acısız ve hızlı vücut şekillendirme seansları gerçekleştirilen yöntem sonucunda ilk seanstan itibaren gözle görülür kalıcı sonuçlar elde ediliyor. Ayrıca bu yöntem zayıflama ile birlkte sıkılışma da sağlıyor. Vücud uygulamaları haftada 2 kez 10 seans olarak yapılıyor” şeklinde konuştu.

Soğuk radyofrekans yönteminin diğer selülit ve bölgesel zayıflamada kullanılan tedavi cihazlarından (kavitasyon vb.) uygulama alanının daha geniş olması ve sonuçlarının daha hızlı olarak ortaya çıkmasıyla ayrıldığını belirten Hızarcı, soğuk radyofrekansın sadece karın, basen gibi bölgelerin yanı sıra gıdı, sutyen çizgisi, sırt, kol ve bacak içleri gibi zor bölgelerde de çok etkili bir yöntem olduğunu söyledi. Bu yöntem aynı zamanda yüz gençleştirme, sıkılaştırma, kırışıklık azaltma, cilt gençleştirme ve elastikiyet kazandırma, toparlama, geniş gözeneklerin tedavisi, gıdı yok etme gibi sorunlara da kökten çare oluyor. Anestezik hiçbir uygulamaya gerek kalmaksızın uygulanan yöntemin güçlü soğutma tekniği ile acısız olduğunu belirten Yasemin Hızarcı “Uygulama sonrası yüzde sosyal hayata engel olacak bir durum oluşturmaz. 15–20 dakika süren yöntem cildin durumuna göre haftada 1 veya 15 günde 1 tekrarlanabilir. 5–6 seans etkili yüz gençleşme ve sıkılşatırma da yeterlidir.” diye konuştu.