Sıvı diyetiyle zayıflayın

SIVI DİYETİ
1. GÜNGün boyunca dilediğiniz kadar mevye suyu içebilirsiniz. Bunun dışında yiyecek yok. 6-8 bardak kadar da su için.

2. GÜNDilediğiniz kadar meyve suyu için, yiyecek kesinlikle yasak. 6-8 bardak da su için.

3. GÜNKahvaltı: 2 dilim kepek ekmeği, 2 dilim yağsız dil peyniri, domates, salatalık, 1 katı yumurta, ıhlamur veya meyve çayı.Öğle: Limonlu ve çok az zeytinyağı gezdirilmiş bol yeşil salata.Akşam: 100 gr. yağsız ızgara tavuk eti ve az miktar zeytinyağı ile pişmiş, limonlu 1 tabak taze brokoli.

4. GÜNKahvaltı: 2 dilim yağsız dil peyniri, domates, salatalık, ıhlamur veya meyve çayı.Öğle: Bol yeşil salata.Akşam: 150 gram mantar ve 2 yumurta ile yapılmış yağsız omlet.

5. GÜNKahvaltı: 2 dilim yağsız beyaz peynir, domates, salatalık, ıhlamur veya meyve çayı.Öğle: Bol yeşil salata.Akşam: 150 gram ızgara balık eti, yanında haşlanmış brokoli.

6. GÜNKahvaltı: 2 dilim yağsız dil peyniri, 1 kaşık diyet reçel, meyve çayı veya ıhlamur.Öğle: Bol yeşil salata.Akşam: 150 gram ızgara tavuk, yanında az yağda pişmiş 1 porsiyon kabak.

7. GÜNKahvaltı: 2 dilim yağsız dil peyniri, 1 kaşık diyet reçel, meyve çayı veya ıhlamur.Öğle: Bol yeşil salata.Akşam: 150 gram balık eti, yanında haşlanmış 1 porsiyon Brüksel lahanası.

Dikkat etmeniz gerekenlerse;

1. 7 gün süresince şeker, kırmızı et, baklagiller yasak, yiyemezsiniz.2. Mideniz 18.00’den sonra grevde, bu saatten sonra yemek yiyemezsiniz.3. Alkol ve kahve diyet süresince yasak, tüketemezsiniz.5. En az 5 gün egzersiz yapmalısınız.6. Diyeti 1 hafta sürdürmezseniz sonuç alamazsınız.