‘Sen Sus Kuklan Konuşsun’

Milyonların eğlencesi Tabu XL’ın en sevilen bölümlerinden biri olan kuklayla kelime anlatma artık eğlenceli bir yarışmayla Facebook’ta! Tabu XL’ın sevimli mor kuklasıyla yaratıcılığınızı konuşturun, en komik kareleri yakalayın, paylaşın ve kazanın!

Yarışmaya katılmak için tek yapmanız gereken istediğiniz kelimeyi Tabu kuklasıyla en komik ve yaratıcı şekilde anlatmak ve kuklanızın fotoğrafını çekerek yarışmaya katılmak.

16 Nisan’da başlayacak bu eğlenceli yarışmaya katılmak için www.facebook.com/sensuskuklankonussun adresine tıklayın ve 18 Mayıs’a kadar çektiğiniz fotoğrafı yükleyin! Yarışmaya birden fazla fotoğrafla katılabilir ve kazanma şansınızı artırabilirsiniz.

Tabu Marka Yönetim Ekibi tarafından yapılacak ön eleme sonunda seçilen 50 fotoğrafın sahibi Hasbro’nun en sevilen oyunlarından Cranium’u kazanacak. 50 fotoğraf arasından ilk 3’ü ise ünlü isimlerden oluşan bir jüri belirleyecek. Fotoğraf Sanatçısı “Mehmet Turgut”, Köşe Yazarı “Melike Karakartal” ve Twitter’ın en çok takip edilen isimlerinden biri, çıkardığı 2. kitabı şu sıralar best-seller olan Blogger “Pink Freud” jüride yer alan isimler. En yaratıcı ve en komik 3 fotoğrafı ise Sony’den süper ödüller bekliyor. Yarışmanın birincisi Sony Tablet, ikincisi Sony Fotoğraf Makinesi, üçüncü ise Sony WALKMAN kazanacak.

Facebook’un bugüne kadarki en eğlenceli yarışmalarından biri olan “Sen Sus Kuklan Konuşsun!”a katılın; hem yaratıcılığınızı konuşturun, hem kazanın!