SEBZE FORM NEDİR? SEBZE FORM FAYDALARI?

SEBZE FORM NEDİR?

Bu bitkisel ürün içeriği ikiye ayrılmaktadır. Gündüz çorbası ve gece çorbası olarak ayrılır. Bu ürün ilaç değildir, bitkisel üründür. Gündüzleri tok tutmak geceleri ise yağ yakımını sağlar.

SEBZE FORM GÜNDÜZ ÇORBASI NASIL ZAYIFLATIR

Gün boyu tokluk hissi yaratarak, yemek tüketimini azaltır. Tokluk hissinin yanında metabolizmayı hızlandırır ve yağ yakımını sağlar.

SEBZE FORM İÇİNDEKİLER

Gündüz çorbasının içeriğinde beyaz lahana, karabuğday, kereviz, sarımsak tozu, havuç, yeşil fasulye, soğan tozu, nane, keten tohumu, yulaf unu, zencefil, zerdeçal, mısır unu, elma sirkesi tozu, et suyu aroması tozu, tuz, brüksel lahanası kurusu tozu ve konjac bulunmaktadır. Gece çorbasının içeriğinde ise brokoli, enginar, kereviz, domates, yulaf unu, havuç, bezelye, kinoa, karabuğday, pırasa, ıspanak, sarımsak tozu, kırmızı biber, dere otu, soğan tozu, elma sirkesi tozu, et suyu aroması, mısır unu, zerdeçal, zencefil ve tuz bulunmaktadır. İçerik açısından tamamen doğal ve zengin olan bu ürün A, D, E ve C vitaminleri, magnezyum, B6 ve B12 vitaminleri, kalsiyum, fosfor, çinko, biyotin ve potasyum açısından oldukça zengindir.

 

 

SEBZE FORM FAYDALARI

  • Sağlıklı ve kalıcı kilo vermenizi sağlar.
  • Vücudunuzdan ödem atılmasını sağlar.
  • Zengin içeriği sayesinde yeterli protein miktarına sahiptir. Bu özelliği sayesinde bağışıklık sisteminin düzenlenmesini ve güçlenmesini sağlar.
  • Vücudunuzun toksinlerden arınmasını sağlar.
  • Toksik maddeleri vücudunuzdan atarak daha rahat uyumanızı ve sağlıklı olmanızı sağlar.
  • Metabolizmayı dengeler ve ideal çalışma hızına ulaşmasını sağlar.

SEBZE FORM KULLANIMI

Bir bardak içme suyunu kaynatınız. Ardından bu suyu geniş bir fincana boşaltın. 1 paket çorbayı bu suyun içerisine koyun ve karıştırın. Tamamen çözüldükten sonra çorbanızı soğutmadan içiniz. Gündüz çorbasını kahvaltıdan 30-45 dakika önce içiniz. Gece çorbasını yatmadan  30-45 dakika önce içiniz.

 

UYARI: Bu bir ilaç değildir, bitkisel üründür. İçinde ki bileşenlere alerjisi olan kişilerin tüketmesi tavsiye edilmez.


BİZİ BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

FORM, ÇORBA, SEBZE FORM, SEBZE, GÜNDÜZ ÇORBA, GECE ÇORBA, SEBZE FORM NEDİR, SEBZE FORM İÇİNDE NELER VARDIR, SEBZE FORM İÇERİĞİ, SEBZE FORM KULLANIMI

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.