Santelife Form Çorbasının İçeriği Nedir?

Sadece Türkiye’de değil tüm Dünya’da etkili olan ve hayatımızın olumsuz devam etmesine neden olan hastalıklardan biride obezite hastalığı olmuştur. Özellikle yanlış beslenme alışkanlıklarından kaynaklanan obezite hastalığı bunun dışında kimi zaman ise genetik nedenlere bağlı olarak da ortaya çıkabilmektedir. Özellikle ailede birden fazla obezite hastası olan kişilerin bulunması diğer bireylerinde obezite olma ihtimalini yükseltmiştir. Tüm tehlikeli hastalıkların temel sebebi olan obezite hastalığı gerekli tedbirlerin alınmaması durumunda kişinin durmadan kilo almasına ve bir süre sonra günlük hayattaki aktivitelerini gerçekleştiremeyecek kadar kilo almasına ve yatağa bağlı yaşamasına neden olmaktadır. Bu nedenle özellikle küçük yaşlarda obezite hastalığına karşı önlemleri almamız başta kendi sağlığımız daha sonra gelecekteki toplum sağlığı açısından oldukça önemlidir. Bu konuda gerekli önlem ve tedbirleri almak için en kısa zamanda doktorunuza danışmanız en sağlıklı yöntem olacaktır.

Santelife Form Çorbası Nedir? Ne İçin Kullanılır?

İçerisinde birbirinden farklı lezzet ve özelliklere sahip baharat ve sebzeleri bulunduran Santelife, 21 günlük kullanım için 1 kutu içerisinde 21 adet form çorbasından oluşmaktadır. Günde 1 adet santelife form çorbasını akşam yemeğinden 15-20 dakika önce tüketmeniz önerilmektedir. Kullanımı: oldukça basit olan Santelife form çorbası, 250-300 ml. civarındaki 1 kupa kaynamış suyun içerisine 1 adet form çorbası atarak 3-4 dakika kadar demlenmesini sağladıktan sonra içebilirsiniz.

Santelife İçerisinde Bulunan Besinler Nelerdir?

Özellikle doğal besinlerden oluşması ve doğal içerikli olması nedeniyle kişilerin dikkatini çeken ve güvenle kullanmasını sağlayan Santelife Form Çorbası bu nedenle en çok satışı yapılan diyet ürünlerinden biri olmayı başarmıştır. İçerisinde bulunan besinler ve baharatlar ise şöyledir;

– Domates, sarımsak, maydanoz, kırmızı acı biber, kereviz,

– Soğan, lahana, yeşil biber, brokoli

– Zencefil, karabiber, kimyon gibi sebzelerin ve baharatların kurusu bulunmaktadır.

Form Çorbasını Türkiye’de Nereden Bulurum?

En hesaplı fiyat ve kampanyalar ile birlikte Ankara, Çorum, Sinop, Sivas, Elazığ, Bursa, İzmir, İstanbul ve Türkiye’nin birçok şehrinden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sipariş vermek ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurabilirsiniz. Ürün hakkında detay ve kampanyalar konusunda bilgi almak için sitemizi takip ediniz.

Form Çorbasını Avrupa’da Nereden Bulurum? Nasıl Sipariş Verebilirim?

Orijinal ürün garantisi ve hızlı gönderim imkanları ile birlikte Almanya, Hamburg, Sırbistan, Kanada, Lüksemburg, Moldova, Yunanistan, Polonya ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Santelife form çorbasına sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Santelife, sante life, santelife nedir, form çorbası, santelife form çorbası, form çorbası içeriği, santelife nasıl içilir, kampanya, sipariş, avrupa, avrupa sipariş, santelife avrupa, santelife kullanımı, santelife avrupa sipariş, kilo verme, kilo kontrol, diyet, diyet önerileri, farklı diyetler, çorba, sebze çorbası, diyet çorbası, form çorbası

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.