Salkom Saç Bakım Seti

Her insan saçları konusunda hassastır. Özellikle bakımlı görünmek isteyen bayanlar saçlarını sekillendirmeden asla dışarı çıkmak istemezler. Saç dökülmesinden hormonel nedenler, yaşa bağlı dökülmeler, kansızlık, stres, genetik sebepler nedeniyle saçlarımız zaman zaman dökülmektedir. Stres, sadece saç dökülmesine sebep olmakla kalmayıp neredeyse tüm hastalıkların ölümcül hastalıkların dahi sebeplerinden biridir. Yine strese bağlı oluşan saç hastalıklarından biride saçkırandır. Saç kıran, saç derisinde meydana gelen belirli bir alandaki saç dmkülmesidir. Genellikle bozuk para büyüklüğünde görülen bu açılmalar aynı anda birkaç yerde de görülebilir. Saçkıranın oluşma nedeni tam olarak bilinmese de genellikle stres, kıl köklerinde meydana gelen bazı salgılar, bağışıklık sistemi sorunlarından kaynaklandığı söylenmektedir. Sadece saçımıza değil tüm bedenimize zararı dokunacak stresten ne kadar uzak durursak o kadar sağlıklı yaşayabilmek mümkün diyebiliriz.

Salkom Seti Nedir?

Salkom saç bakım seti içerisinde; 1 adet bitkisel şampuan ve saç serumu bulunmaktadır.

Kullanım şekli: uygulaması oldukça basit olan salkom bitkisel şampuan ile saçlarınızı yıkayın ve kurutun. Saçınız nemli iken salkom serumu, dairesel hareketler ile saçınıza masaj yaparak uygulayın. Sabah akşam kullanılabilen salkom serumu öncelikle saç dökülmesinin yoğun olduğu bölgeye daha sonra tüm saça uygulamanız ve üründen tam etki sağlayabilmek için 8 saat beklenmesi önerilmektedir.

Salkom Saç Bakım Seti İçindekiler: Bitki Ekstratları (Zeytin Yaprağı Yağı, Sarmısak Özü, Isırgan Otu), Allantion, Milk Protein, Inositol, Water

Salkom Saç Bakım Setini Nereden Bulabilirim?

Salkom setini nereden bulabilirim? En ucuz ve en hesaplı kampanyaları ile birlikte Ankara, Şanlıurfa, İstanbul, Antalya, Rize, Adana, Gaziantep ve diğer tüm şehirlerimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Sizlerde Salkom saç bakım seti için sipariş vermek istiyor ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemiz üzerinde yer alan sipariş ver sayfasına tıklayarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte Salkom setine sahip olabilirsiniz.

Salkom Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Salkom saç bakım seti Avrupada nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Belçika, Almanya, Arnavutluk, Belçika, Lüksemburg, İşviçre ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;

Salkom, salkom nedir, salkom saç bakım seti, salkom serum, salkom içeriği, salkom bitkisel mi, salkom set içerisinde bulunanlar, salkom kullanımı, salkom seti kullanımı, salkom nereden bulabilirim, sipariş, kargo, kampanya, salkom kampanya, avrupa sipariş, salkom avrupa sipariş, saç sağlığı, salkom nasıl kullanılır

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.