Saçlarınızı kalıcı olarak düzleştirmeye ne dersiniz

ÜÇ FARKLI BEKLENTİYE YANIT VERİR

 Servis süresi üç ile dört saat arasında olan ve uzman kuaför tarafından uygulanması gereken Aveda Smooth Infusion Retexturizing System, üç temel doku etkisi gerçekleştirebiliyor:
· Düzleştirme: Pürüzsüz, düz saçlar
· Kontrollü etki: Hacimli pürüzsüz, düz saçlar
· Kontrollü bukle: Yumuşak, pürüzsüz bukleler

İÇERİK MADDELERİ İLE HAZIRLANMIŞTIR

 Organik sertifikalı ylang ylang özü içeren Aveda Smooth Infusion Retexturizing System ürünleri, organik sertifikalı jojoba yağı, meadowfoam tohumu yağı ve işlem süresinde saçı korumaya yardımcı olan hindistan cevizinden elde edilmiş saç kremleri ile en az %74 oranda doğal elde edilen içerik maddelerini barındırır.

NASIL UYGULANIR?

Sistem ile hangi doku etkisi isteniyorsa, söz konusu tekniğin kendine özgü sıcaklık uygulaması kullanılır. ü Düz – fön ve saç düzleştiricisi
ü Kontrollü Etki – fön
ü Kontrollü Bukle – başlıklı fön ve seramik maşa

DÜZLEŞTİRİCİLER VEYA TERMAL DÜZLEŞTİRİCİLER ARASINDAKİ FARK NEDİR?:

Smooth Infusion Retexturizing System, geleneksel kimyasal düzleştiricilerden farklı olarak termal bir düzleştiricidir. Saçın doğal dokusunu nazikçe, kalıcı olarak değiştirmek ve saç bağlarını önce kırıp sonra tekrar oluşturarak saçın görünümünü belirgin biçimde değiştirmek için doğadan ilham alınmış bir kimya kullanır. Klasik düzleştiriciler saç bağlarını tekrar oluşturmadan kırarlar, bu da ileride düzeltilemeyecek zararlara yol açabilir.

NEREDE BULUNUR, UYGULANIR

 Aveda Smooth Infusion Retexturizing System uygulamasını sadece Aveda salonlarında profesyonellere yaptırabilirsiniz. Saçınızın pürüzsüz etkisini devam ettirmek için evde kullanılabilecek Smooth Infusion şampuan, bakım, ve şekillendirme ürünlerini de Aveda salonlarında ulabilirsiniz.
Aveda hizmetlerine ve ürünlerine ulaşaileceğiniz kuaför salonları: Akmerkez Erdem Kıramer, Anadolu Hisarı Erdem Kıramer, Akbatı Erdem Kıramer, İstinyepark Erdem Kıramer