Pro Care Saç, Sakal ve Bıyık Serumu Nasıl Kullanılır?

Saç dökülmeleri hemen hemen her dönemde yaşadığımız problemlerden biridir. Saç dökülmesi ile karşılaştığımız dönemde birçok tedavi şeklini deneriz. Bazı kremler, losyonlar kullanır hatta evde doğal yöntemler ile dökülmeyi durdurmaya çalışırız. Son zamanlarda çok sık duyulan konulardan biride sarımsağın saç çıkarma üzerindeki etkisidir. Sarımsağın saç çıkarma üzerindeki etkisi tam olarak bilinmese de saçı beslediği, hacimlendirerek birtakım faydalar sağladığı doğrudur. Sadece saç üzerinde kalmayıp her konuda bize yararı olan sarımsak doğal bir antibiyotiktir. Ayrıca sarımsağın saçlarda oluşan kepeklenmeyi durdurduğu ve kıl köklerini uyararak uzattığı söylenmektedir. Sadece saç sağlığınız için değil vücut sağlığınız için sarımsak tüketebilir ve sarımsak özlü şampuanlar, losyonlar ve saç maskeleri kullanabilirsiniz.

Pro Care Serum Nedir?

Pro care serum içerisinde; Aqua, Betula Alba, Propylene Glycol, Chamomilla Recutita, Panicum Miliaceum, Salvia Officinials, Urtica Dioica, Aquisetum Arvense, Humulus Lupulus, Chinchona, Camelia Sinensis, Tilia Cordata, Penthanol, Niacin, Biotin gibi bileşenler oluşur ve 50 ml. şişe içerisinde bulunmaktadır.

Pro Care Nasıl Kullanılır?

Kullanmadan önce şişeyi karıştırarak, içerisinde bulunan losyonu cam tüp üzerinde belirtilen siyah çizgiye kadar çekiniz. Belirli miktarda çekilen sıvıyı saç derinize özellikle dökülmenin sık olduğu bölgeye masaj yaparak yedirin. Kullanımı oldukça pratik olan pro care serum, sabah akşam olmak üzere günde 2 sefer nemli saça 4-5 dakika masaj yaparak kullanılması önerilmektedir. Gün boyu saçınızda kalabilceği gibi, yatmadan yarım saat önce saç diplerinize uygulamanız önerilmektedir.

Pro Care Serumu Hangi Bölgelerde Kullanabilirim?

Sadece saçınız üzerinde değil aynı zamanda sakal ve bıyık dökülmelerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Pro Care Serum Zararlı mı?

İlaç olmayan pro care serum, tedavi amaçlı kullanılamaz. Herhangi bir yan etki ile şimdiye kadar karşılaşmamış olan pro care serum, bay bayan herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir üründür. Dilerseniz kullanmadan önce doktorunuza başvurabilirsiniz.Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz.

Pro Care Serum Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Bilecik, Malatya, Adana, İzmir, İstanbul, Antalya ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Pro care, hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile en kısa sürede sizde Pro Care Serum sahibi olabilirsiniz.

Pro Care Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Pro Care Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Sırbistan, Monako, Çek Cumhuriyeti, Lüksemburg, Bosna Hersek ve diğer tüm Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Pro Care Seruma sahip olabilirsiniz. Kampanyalar hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Pro care, pro care serum, procare, pro care nedir, pro care kullanımı, pro care serum nedir, pro care serum sipariş, kampanya, sipariş, ödeme, kargo, avrupa sipariş, pro care avrupa sipariş, pro care nasıl kullanılır, pro care yan etkisi var mı, pro care nerelerde kullanılır, pro care içeriği, pro care order, saç dökülmesi, saç sağlığı

Kampanyalı fiyatları ve ödeme seçenekleri ile birlikte Pro Care Serum sahibi olmak için aşağıdaki sipariş formunu doldurabilirsiniz.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.