Prada İstinye Park’ta açıldı

Milano, 14 Aralık 2010- Lüks ürünler segmentinde dünyanın lider markaları arasında yer alan Prada, lüks ve sofistike alışverişin merkezi İstinyePark’ta, ikinci monobrand mağazasının açılışını, 14 Aralık Salı akşamı gerçekleştirdiği çok özel bir davetle kutladı.

Davette iki farklı atmosfer yaşatıldı. Mağazanın birinci ve ikinci katında, konuklara eşsiz lezzetlerin sunulduğu keyifli bir sohbet ortamı yaratılırken, bodrum katında ise dünyanın en iyi 5 DJ’inden biri olarak gösterilen Dan Lywood, çarpıcı müziği ile eğlenceli bir gece yaşattı.

Davette Prada ve Angelique Kulüp ortaklığında, bu açılış için özel olarak yaratılan kokteyller ikram edildi. Catering hizmetini Vogue Restuarant sağladı.

Partiye 500’den fazla davetli katıldı. Prada Spa COO’su Sebastian Suhl’un katılımıyla gerçekleşen davete, Mustafa ve Emina Sandal, Hande Ataizi ve Benjamin Harvey, Azra Akın, Eda Taşpınar, Burcu Esmersoy, Maide Kurttepeli, Serra Tokar, Siren Ertan Çarmıklı, Mine Kalpakçıoğlu, Ömer Karacan, Defne Samyeli, ve Tuğçe Kazaz gibi isimler bulunuyor.

Genç, modayı takip eden ve trend yaratan kişiler tarafından, açıldığı günden itibaren ziyaret edilen Prada İstinyePark mağazası şehirde görülmesi gereken yerlerden biri haline geldi.