Paris Hilton Divarese mağazalarında

Paris Hilton, kendi adını verdiği ve Divarese mağazalarında satışa sunulan ayakkabı koleksiyonunu tanıtmak üzere basın toplantısı düzenledi. Bacağındaki izlerle dikkat çeken Hilton’un yürürken farkında olmadan yaptığı el hareketi şaşırttı.
Akaretler’de bir otelde düzenlenen basın toplantısına Paris Hilton’un yanı sıra, Antebi Footwear CEO’su Joe Antebi ve koleksiyonun Türkiye distribütörlüğünü üstlenen VesDeri Yönetim Kurulu Başkanı Moris Doenyas katıldı.

BACAĞINDA Kİ İZLERİ SAKLADI

Paris Hilton’un otele girişi sırasında büyük yoğunluk yaşandı. Korumaları eşliğinde otele giren Hilton’u görüntülemek isteyen basın mensupları kalabalık nedeniyle yoğun çaba harcadı. Toplantı salonuna giren Paris Hilton’un bacağındaki izler ise dikkat çekti. Yürüdüğü sırada farkında olmadan yaptığı el hareketiyle şaşırtan Hilton, yerine oturduğu sırada çantasını kucağına koyarak, bacağındaki izleri saklamaya çalıştı.
Toplantıda konuşan Antebi Footwear CEO’su Joe Antebi, “Paris Hilton ayakkabı koleksiyonu şu anda 22 ülkede satışa sunulmaktadır. Türkiye’nin bu satışlarda önemli bir yeri var” dedi.
Daha sonra söz alan Paris Hilton, Türkiye’nin kültürü, mutfağı ve mimarisini çok beğendiğini belirterek, “Türkiye’de tekrar bulunmaktan mutluyum. Türk insanları çok sıcak” diye konuştu.

‘BAŞARI KANIMDA VAR’

Hilton, başarısının sırrını soran basın mensuplarına, “15 yaşında New York’a geldim. Orada uzun süre modayı takip ettim ama benim başarımın asıl sırrı sanıyorum kanımda var. Büyükbabam ve dedemin başarıları, bana da miras olarak kalmış durumda. 15 ayrı ürün markam var. Bundan sonrası için çok fazla planım var. Yeni bir albüm yapmayı düşünüyorum. Bir televizyon programında yer alacağım ve Filipinler’de bir beach klup açacağım. Kendime ait bir moda anlayışım var ama bu tarzda en etkili olan kişi annem. Çünkü o küçük yaşından beri bana ablamla birlikte bütün moda şehirlerini gezdirdi” yanıtını verdi.

‘TÜRK KADINLARININ STİLİNİ BEĞENİYORUM’

“Türk kadınlarının giyimini nasıl buluyorsunuz?” sorusu üzerine Hilton, “Türk kad ınlarının stilini çok beğendim. Dün akşam bir yemeğe katıldım ve buradaki kadınların çok şık giyindiğini gördüm. Türk kadınları benimle ayn ı zevki taşıyor. Avrupa’da en iyi satış Türkiye’de yapıldı. Türk kadınlarının benim ayakkabılarımı giymesi hoşuma gidiyor. Hayalim hep bir iş kadını olmaktı, bunu hedefliyordum. Hedefimi şu anda başarmış durumdayım” diye konuştu.
Özel hayatıyla ilgili soruları yanıtsız bırakan Paris Hilton ayrıca, Türkiye’de ç ok sayıda arkadaşı olduğunu ve hepsini çok sevdiğini sözlerine ekledi. Toplantının ardından otelden ayrılan Paris Hilton’un çıkışı sırasında da yine yoğunluk yaşandı.