Onları Daha Önce Hiç Böyle Görmediniz!

Fazla kilolarınızdan bir türlü kurtulamıyor ve artık kilolarınızla yaşamaya alışmaya mı çalışıyorsunuz. Bu duruma alışmak zorunda değilsiniz. Pek çok kişinin sizin yaşadığınız dönemlerden geçtiğini biliyor musunuz? Kilo vermek yalnızca sizin probleminiz olduğunu sanmayın. Bugün parlak spotlar altında hayranlıkla izlediğimiz pek çok ünlü de zamanında kilo sorunu yaşayan kişiler arasında yer alıyor. Ünlüler kilo verdikten sonraki değişimleri ile hayranlık uyandırıyor. İçlerinde kimler yok ki Hollywood yıldızlarından, müzisyenlere, oyunculardan mankenlere kadar pek çok tanınmış isim, onlarca kilo ağırlıktan başarıyla kurtulanlar arasında yer alıyor. Değişimlerine tanık olmadan önce uyaralım: Onları daha önce hiç böyle görmediniz. İşte inanılması güç değişimin aktörleri ve işte bu ünlülerden bir kaçı:

hollywood-yildizlarinin-kilo-verme-sirlari3Jennifer Hudson: Oscar Ödüllü Amerikalı oyuncu ve şarkıcı Hudson, mesleki başarısının yanı sıra verdiği kilolarla da adından sıkça söz ettiren ünlüler arasında yer alıyor. Hudson kalori hesaplama yöntemi ile 23 kilo vererek 44 bedenden 34 bedene düştü.

fft2mm1155508

Jessica Simpson: Amerikalı pop şarkıcısı ve aktris Jessica Simpson da kilo vererek dikkatleri üzerine çeken ünlüler arasında yer alıyor. 32 yaşındaki güzel şarkıcı 3 ayda tam 16 kilo vererek görenleri hayrete düşürdü.

Kirstie-Alley

Kirstie Alley: Yıllardır sürekli alıp verdiği kilolarla ünlenen aktrist, dans ederek kilo veren kişiler arasında yer alıyor. Düzenli spor ve diyet listesi ile 45 kilo veren 60 yaşındaki Alley, tam 10 beden inceldi.

Şimdi Sıra Sizde!

Yalnızca bu kadarla da sınırlı değil elbet! Jordin Sparks, Kelly Osbourne gibi ünlülerin yanı sıra; Tülin Şahin, Funda Arar, Demet Akalın gibi Türkiye’den isimler de verdikleri kilolarla gündeme gelenler arasında yer alıyor. Kimileri diyet, kimileri spor, kimileri de çeşitli zayıflama ürünleri kullanarak ideal kilolarına kavuşuyor. Siz de yukarıda saydığımız kilo veren ünlüler gibi büyük bir değişime uğramak istiyorsanız; hemen işe koyulabilirsiniz. Düşük kalorili ve kolay uyum sağlayabileceğiniz bir diyet listesi, yorucu olmayan basit egzersizler ile başlangıç yapmanın tam zamanı!