Nano Borvit Teknolojisiyle Cilt Bakımı

borvitNano Borvit Jel siyah noktalar, sivilceler gibi ergenlik döneminden itibaren insanların büyük bir kısmında görülen cilt problemlerine çözüm olarak üretilmiştir. Bu problemler kişiler üzerinde büyük olumsuz etkilere sebep olur. Bu sorunlar doğru zamanda doğru cilt bakım ve temizlik ürünleri kullanılarak yok edilebilir.

Borvit cilt temizleyici jelin içerdiği farklı etkiler sayesinde bu sorunun çözümünde çok etkili  ve başarılı sonuçlara ulaşılır. Borvit cleaner jel sabah bir akşam bir defa olarak günde 2 defa kullanılır. Nano Borvit Teknolojisi cilt kırışıklıklarına, siyah noktalara ve sivilcelere karşı direnç gösteren aktif içerikler kullanılarak formüle edilmiştir. Borvit temizleyici jel ölü hücreleri temizleyerek cildiniz hava almasını ve hijyenik bir yapıya kavuşmasını sağlar.

Borvit jel ölü deriyi temizleme gücüyle yüzdeki kirler ve göz altı torbaların giderilmesinde etkilidir. Borvit nano cilt temizleyici jel ölü deriyi canlandırarak, daha parlak olmasını etkiler ve etkisini gün boyu sürdürür. Cilt temizleyici ve canlandırıcı etkiye sahip bu jel gözeneklerin daha temiz ve daha pürüzsüz hissedilmesine yardımcı olur.