Namet sağlıklı ve lezzetli sofralar sunuyor

İslami kurallara uygun bir biçimde üretim ve bunu belgelendiren Namet, et ve et ürünleriyle tüketicilere yüzde yüz lezzetli ve sağlıklı sofralar sunuyor.

Namet’e Altın Ambalaj ve Worldstar Ödülleri..

Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından bu yıl 23’üncüsü düzenlenen Altın Ambalaj Yarışması’nda Namet önemli bir başarıya imza attı. Namet’in “Macar Salam Ayrılabilen Avantajlı Paketi” Altın Ambalaj Ödülü’nü kazandı.
 
Bu başarı ardından WorldStar 2010 Uluslararası Ambalaj Yarışması’nda Türkiye’yi temsil eden Namet’in “Macar Salam Ayrılabilen Avantajlı Paketi” World Star ödülünün de sahibi oldu.
 
Türk Gıda Endüstrisi’nin köklü kuruluşu Namet, 23’üncü Altın Ambalaj Yarışması’nda Gıda ambalajı dalında ‘Macar Salam Ayrılabilen Avantajlı Paketi’ ile Altın Ambalaj Ödülü’nü kazandı. Ödül kazanan diğer 36 ürünle birlikte WorldStar 2010 Uluslararası Ambalaj Yarışması’nda Türkiye’yi temsil etmeye hak kazanan Namet, WorldStar dünya ödülüne de layık görüldü.

Tüketici dostu ambalaj: ‘Ayrılabilen Avantajlı Paket’

Ayrılabilen Avantajlı Paket hem sağ hem sol taraftan açılabilecek ve istendiğinde paket ikiye ayrılabilecek şekilde dizayn edildi. Üst filmin aç/kapat özelliği sayesinde kullanımdan sonra ambalajda kalan ürün kurumadan tazeliğini koruyor ve yine aç/kapat özelliği sayesinde tüketiciler, ihtiyacı kadar ürünü taze olarak kullanırken gereksiz israfı engellemiş oluyor. Ürünün yerleştirildiği tabak bölümünün alta doğru kademeli olarak daralması rafta dik konumda tutulan ürünün aşağı doğru kaymasını da engelliyor.
 
Namet Macar Salam 200g. (100 Gr x 2) ayrılabilir avantajlı paketin içine ürün, filtrelenmiş hava sirkülasyonu ve hijyenik koşulların en üst seviyede sağlandığı bir ortamda el değmeden yerleştiriliyor. Ambalaj, modifiye atmosfer altında aç/kapat özelliğine sahip üst film uygulanarak kapatılıp perfore ediliyor. Üst filmin aç/kapat özelliği ile defalarca açılıp kapanabiliyor. ‘Ayrılabilen Avantajlı Paket’ sloganıyla pazara sunulan ambalaj tüketiciye hem fiyat, hem de ürünü tek tek tazeliğini bozmadan tüketme ve saklama avantajını sağlıyor.