Miranda Kerr’in diyeti ile 2 haftada 5 kilo

Miranda Kerr, “İlk basamak sağlıklı yiyecekler yemek. Ben genellikle organik ürünler tüketiyorum. Çok sağlıklı yiyecekler yiyorum çünkü böylece kendimi daha enerjik hissediyorum. Avakado, yeşil sebzeler ve brokoliyi çok seviyorum” dedi
Çekici model bazen yağlı yiyecekler yediğini de söyledi: “Yüzde 80 sağlıklı yiyecekler yiyorsam, yüzde 20 de yağlı yiyecekler yiyorum. Çünkü insanların bu yiyeceklerden kendilerini mahrum etmelerinin taraftarı değilim”

Tanındıktan sonra insanların beğenisini kaybetmemek için görünümü ile ilgili daha sorumlu davrandığını belirten Kerr, formunu korumak için yoga ve pilates yaptığını söyledi. 2007’den bu yana Victoria’s Secret modelliği yapan Miranda vücudunuza uygun bikinin nasıl seçileceğini anlattı: “Herkesin vücut şekli farklı. Bu yüzden vücudunuza uygun mayo ya da bikiniyi seçmek çok önemli. Doğru duruş, özgüven ile her mayo ya da bikini herkeste güzel durabilir.”

Miranda Kerr’in diyeti

Kahvaltı: Taze meyve salatalı yoğurt ve müsli veya 2 dilim çavdarlı tost ekmeği, haşlanmış yumurta ve avakado. Limonlu ve zencefilli su.

Ara öğün: Ceviz, badem ve yeşil çay.

Öğle yemeği: Taze ton balığı, salata. Limonlu ve zencefilli su

Ara öğün: Taze meyveler veya fındık.

Akşam Yemeği: Somon fileto, balık, kuzu pirzola veya bifteği biraz salata veya sebze. Patates hayatında asla yer almıyor. Kupada zencefilli yeşil çayını ise asla eksik etmiyor.