MC Akademi 3000 dolar maaşla çalışacak eleman arıyor

İngiltere’deki en önemli akademilerden olan Steiner ile anlaşması olan MC Akademi Eğitim Kurumları, İngilizce bilen mezunlarına dünya turu vaat ediyor. Yetiştirdiği öğrencilerine hem çalışıp hem de dünyayı gezme fırsatı sunan MC Akademi, yurt dışına gidecek ilk adaylarını mezun etti.
Türk öğrencilerin yanı sıra, Moğolistan, Ermenistan, İsrail ve Cezayir’den gelen yabancı uyruklu öğrenciler de eğitimlerini tamamlamanın ve sertifikalarına kavuşmanın mutluluğunu yaşadılar. Çok yakında yeni görevlerinin başında olacak öğrenciler 3000 $ maaş ile çalışıp dünyayı dolaşmanın keyfini çıkartacaklar.

Yurtdışına Gitmek İçin Yeni Başvurular Alınıyor

Türkiye’nin ilk özel meslek akademisi olarak %100 eğitim, öğrenme ve iş garantisiyle verdikleri mesleki eğitimle sektörde önemli ilklere imza attıklarını belirten MC Akademi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, “Akademimizde güzellik sektörüne yönelik eğitimli, vasıflı, nitelikli sanatkârlar yetiştirip istihdama katkıda bulunmaktayız. Kuruluş amaçlarımızın içinde her öğrencimize sertifikalarını aldıktan sonra istihdam sağlamak da bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bizden aldıkları eğitimi teori ve pratikle birleştirerek kazanca dönüştürmelerine yönelik her türlü imkânı sunmaktayız. MC Akademi yılda 1500 sertifikalı
mezun vermekte. İngiliz Steiner firmasıyla yaptığımız işbirliği ile bir yılda 500 mezunumuza masör/masözlük, kuaförlük /berberlik, estetisyenlik, protez tırnak, makyaj ve manikür/pedikür alanında dünyanın dört bir yanındaki lüks yolcu gemilerinde istihdam sağlayacağız.” diyor.