Maranda

Maranda giyim huzurlu, rahat ve konforlu saatler geçirip dış dünyanın her türlü stresinden ve sorunundan kaçıp sığındığımız evimizde kış aylarında daha çok vakit geçiriyoruz. Olabildiğince fazla vakit geçirmek için partiler, yemekler, sinema geceleri düzenliyoruz. Ama en çok sevdiğimizse kendi başımıza geçirdiğimiz sakin sessiz saatlerimiz. İşte bu sebepten neden kendimiz sadece kendi keyfimiz için süslenmeyelim diyerek ev şıklığı konusunu mercek altına alıyoruz.

Şıklık ama bahsettiğimiz kapsamlı bir şıklık. İç çamaşırından çorabına kadar her detay kendimizi daha güzel ve daha özel hissetmemiz için. Her şey mabedimizde kendimize huzur vadeden bir ibadet için hazırlık gibi…

Herkesin içinde bir çocuk vardır ve herkes biraz muziplikten hoşlanır. Garfield gibi bir çizgi kahraman baskılı çamaşıra kim hayır diyebilir ki? Kızlar her zaman dantelli seksi çamaşırlarla dolaşmayı sevmezler, bazen pamuklunun verdiği hissi özleyip böylesine sevimli çamaşırlar da tercih ederler.

Maranda Ev Giyim baskılı bu sütyen çok sevimli. Mavi küçük fiyonkları ve askısındaki kurdele detayı insanı cezp ediyor doğrusu. Tam da evde keyif yapmak istenen günlerde bol köpüklü bir duşun ardından yumuşacık pamuklulara sarınmak istendiğinde tercih edilecek cinsten.

Maranda baskılı gri ve pembe detaylı bu sutyen de ev rahatlığında bir şıklık için biçilmiş kaftan…Oysho Garfield baskılı basic t-shirt… Benim içim de dışımda bir diyenlerdensek ve gerek felsefesiyle gerekse sevimliliğiyle bağrımıza basıp benimsemişsek ev şıklığımızı tam da bu sloganlar üzerine oturmamız için çok uygun bir t-shirt.