Lancome’den yeni parfüm: Ô de L’Orangerie

1969 yılında Lancôme; tazelik, heyecan ve sürprizin simgesi olan parfümü Ô de Lancôme’u kadınlarla buluşturduğunda, 40 yıl boyunca etkisini yitirmeyecek bir efsanevi sembol de yaratmıştı: Ô.

2010 yılında bu efsane Sicilya bergamotlarının tazeliğinin, çiçeklerin duyusallığıyla birleşmesiyle bir başka muhteşem kaçışı simgeleyen Ô d’Azur ile devam etti. Şimdi Ô efsanesinde yepyeni bir sayfa açılıyor: Ô de L’Orangerie; tazelik kokan yeni Fransız parfümü.

Filizlenen portakal ağacı çiçeklerine yazılmış bir şarkı
Her anlarında tazelik hissini arayan kadınlar, Versay Sarayının bahçesindeki portakal ağaçları ve şelaleleri arasında kalan, zarif turunçgil bahçelerinden esinlenen Ô de L’Orangerie’nin tek bir dokunuşuyla portakal ağaçlarının gölgesinde huzur veren bir gezintiye çıkacak.

İmza bir şişe tasarımı

Ô de Lancôme’un ünlü yeşil rengiyle temsil edilen “Lancôme tazeliği”, şişesinin yeni tasarımıyla modernleştirildi. Sonrasında Ô d’Azur, duyusallığı çağrıştıran güneş rengi ve ışıltılı tonu bu tasarıma ekledi. Bugünse, Ô de L’Orangerie, bir portakal çiçeğinin kalbini anımsatan taze ve narin bir mavi yeşil uyumu ortaya çıkarıyor.

50 ml: 113 TL
75 ml: 135 TL
125 ml: 169 TL