Küçük Osman ölecek mi – Tıkla İzle

Kanal D'nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' dün akşam yayınlanan bölümüyle izleyenlerini yine ekran başına kilitledi..

İşte 17. bölümün kısaca özeti:

O artık eski Cemile değildir. Genç kadın bundan böyle kendi ayakları üzerinde duracaktır. Ancak bu o kadar da kolay değildir.

BERRİN AHMET'LE KALDI

Ankara'da gözaltına alınan Berrin ve Ahmet mahkeme tarafından serbest bırakılır. Ahmet'e sırılsıklam aşık olan Berrin, eve gitmek yerine gece onunla kalır. Kızından haber alamayan Cemile, onu aramak için yollara düşer. Ancak onu bulduğunda karşılaştığı manzara, anne – kız arasında büyük bir krize neden olur. Üstelik Ahmet'in Amina'dan boşanması konusunda aldığı haber de hiç iç açıcı değildir.

İNCİ HOCA'DAN METE'YE SÜRPRİZ

İnci Hoca'nın ikna ettiği Mete okula geri döner. Mete'ye motivasyon için İnci Hoca'nın ona bir sürprizi vardır.


Öyle Bir Geçer Zaman Ki 17.bölüm özeti-

AYLİN SOMER'LE GÖRÜŞMEYE GİDER..

Aylin'in peşindeki adamlara hadlerini bildiren Soner, ona haber gönderir. Aylin görüşmeye gider ancak Soner'e olan hislerine karşılık orada yaşananlar sinilerini altüst eder.

ALİ İLE CAROLİN ARASINDA OSMAN KAVGASI

Carolin'in evde istemediği Osman, gece yatağına çiş yapar. Ali Kaptan'ın evde olmamasını fırsat bilen Carolin, minik Osman'ı fena korkutur. Üvey annesi tarafından mahallede kovalanan Osman ölümden kıl payı döner. Bütün bunları gören Ali ile Carolin'in arasında büyük bir kavga patlak verir.

OSMAN BOĞULACAK MI?

Ali Kaptan Osman'ı sahil kenarına götürür. Osman babası farketmeden yanından ayrılır ve ayağı takılıp suya düşer.