Kristen Stewart utançtan dışarı çıkamıyor

Kristen Stewart, evli olan yönetmen Rupert Sanders ile yaşadığı ilişkinin ortaya çıkmasından sonra erkek arkadaşı Robert Pattinson ile paylaştığı Los Angeles’ta bulunan evlerinden ayrılmıştı. Söylentilere göre 22 yaşındaki yıldız oyuncu yapımcı Giovanni Angelli ile kalıyor.

Eve kapanan ve insanlarla karşılaşmak istemeyen oyuncunun kendini kaybettiği söyleniyor. İsmi bilinmeyen bir kaynağın Radaronline.com’a yaptığı açıklamaya göre Stewart, kalbi kırık bir genç kız gibi davranıyor ve hiç durmadan ağlayıp kimseyle iletişime geçmek istemiyor.

Olayın iç yüzünü bilen ismi bilinmeyen bir kişinin söylediklerine göre Stewart, Robert’ı sonsuza kadar kaybetmiş olmaktan ve geriye dönmenin mümkün olmamasından korkuyor.

Stewart’ın küçük düşürüldüğünü ve kalbinin kırık olduğunu söyleyen kaynak “Stewart, Robert’ı gerçekten çok sevdiğini ve onun ruh eşi olduğunu söylüyor; fakat yaptığı şey yüzünden onu sonsuza kadar kaybetmiş olmaktan korkuyor.

Radaronline’a konuşan kaynak ünlü oyuncunun duş bile almadığını ve sürekli dondurma yediğini söyleyip “Stewart, Robert’ı geri kazanabileceğini düşünüyor; ama içten içe bunun uzak bir ihtimal olduğunun da farkında” dedi

İtalyan Agnelli ise oyuncuyu Twitter üzerinden attığı bir dizi tweet’le savundu. Böyle bir ilişkinin yaşanmadığını iddia eden Agnelli medyaya yüklendi ve ‘Yalan üretmeyi bırakın‘ dedi.