Kilo vermenin en lezzetli yolu: Coffee Coach

Yağ depolamasını yavaşlatmaya, fazladan enerji harcamaya, enerji tüketimini arttırarak vücudun formda ve zinde kalmasını sağlamaya, ilave enerji sağlarken kas kaybı, yorgunluk gibi kilo vermenin yan etkilerini yaşatmayan ve iştahı azaltmaya yardımcı olan, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve Avrupa Birliği (EC) izinli ve onaylı COFFEE COACH®, 20 poşetlik ambalajları ile Sporama Shop’da!

Günde 3 kez sıcak suya karıştırılarak tüketilen COFFEE COACH®’un en üst düzeyde fayda sağlaması için, 3 ay süre ile kullanılması öneriliyor.

İÇERİK:

Enfes italyan kahvesine ilave edilmiş olan COFFEE-COACH® , Guarana and Citrus Aurantium özlerini aktif bileşenler olarak içerir.
Guarana (Paullinia Cupana): Bu bitki, Amazon yağmur ormanlarında yetişmektedir. Guarana, “guaranin” adlı kafeine çok benzer aktif madde içeriği ile yüzyıllardır, yağ yakıcı, iştah azaltıcı etkileri için kullanılmaktadır. Guarana aynı zamanda, uyarıcı etkileri ile de tanınmaktadır. Geçici olarak enerji vermesi ile de, yoğun iş temposunda çalışan kişilere de faydalar sağlamaktadır.

Merkezi sinir sistemine herhangi bir yan etki yaratmaması ile, güvenli bir bitki olarak tanımlanır. Seneler süren profesyonel çalışmalar sonucunda, kan dolaşımında, yağ asitlerinin gaurana etkisi ile serbest kaldıklarını ve böylelikle vücut tarafından enerji olarak kullanıldıklarını göstermektedir. Guarana’nın bir başka faydalı etkisi de, uyarıcı özelliğinin, “görüde keskinlik” (Zekasal faaliyet keskinliği –dolaşımda kaldığı sürece-) ve içerdiği taninler ile, sindirim sistemini rahatlatma ve diare’yi engellemeye yardımcı olmasıdır. Guarana’nın, dehidratasyon özelliği sebebi ile, kullanıldığı zamanlarda günde 3 litre su tüketimi de önemlidir.

Citrus Aurantium (Bitter Orange Extract): Bu bitki, binlerce yıldır, genel sağlık üzerindeki olumlu etkileri içinkullanılmaktadır. Sinefrin, bu meyve’den çıkartılır ve standardize edilir. Sinefrin’in güçlü termojenik yağ yakıcı etkisi son derece iyi bilinir. Sinefrin, vücudun metabolik hızını artırarak, sinir sistemine vekardiyovasküler sisteme yan etki yaratmadan kalori harcanmasına aracılık eder. Sinefrin, sakin akışlı bir enerjiye sebep olur ve ani çöküş yaşatmaz, çünkü 3 adrejenik reseptör kanalı ile yağları parçalar.