Kalça Nasıl Eritilir Bölgesel Zayıflama Nasıl Olur ?

Herkez bölgesel zayıflamak ister bunun çok basit sebebi vardır yağların eşit dağılması tabiri caizse binde bir bi olaydır biz bugün sizlere nasıl kalça eritebileceğinizi anlatıcağız.

539fda8a41f14_-_cos-04-woman-running-outside-de

Elbette bir çok yolu var ancak en kolay yolu egzersiz ve spordur sizde spor yaparak kalça eritebilirsiniz veya göbeğinizi veya istediğiniz bölgeyi bölgesel zayıflamak için egzersizler vardır ancak biz bugün sizler için kalça konusunu ele alıcağız. Herkesin son zamanlarda sıkça duyduğu squat harektleri kalça ve basen eritmek için bire bir yöntemdir ve kalça ve basen eritmeniz için size birkaç squat hareketi öğreticeğiz tamamen kolay bir yöntem ve tamamen doğal bir yöntem olduğu için herkesin deneyebileceği bir yöntemdir sizde kalça ve basen eritmek için bu hareketleri deneyebilir ve kalça ve baenlerinizi sıkılaştırabilirsiniz işte kalça ve basen eriten o birkaç yöntem.

fit-kadin-e1437564965670

Squat Egzersiz Teknikleri Hareket 1: Bacak ve kalça inceltmek için ilk temel harekette ellerimizi öne doğru kaldırıyoruz ve dik bir şekilde sabit duruyoruz. Ardından resimde görüldüğü gibi tıpkı bir tabureye oturur gibi çömelip kalkıyoruz. Diz kısımları kıvrılıyor ve eğilip kalkıyoruz. Bu squat hareketini 4 set 10 kez tekrarlıyoruz. Kolaylıkla evde yapılan hareketlerdir.

untitled-1

Çömelme Hareketi 2: Daha çok ön bacak ve alt kalça Hareketi 3 aşamalı bir hareket ve ağırlıksız squat hareketleri  içerisinde en etkili olanlardan bir tanesi. Burada ilk olarak resimde görüldüğü gibi ayakta duruyoruz ve ellerimizi mekik çekerken yaptığımız gibi başımızın arkasına yaslıyoruz. Ardından resmimizin B bölümünde gösterildiği gibi yarım eğilip C bölümündeki gibi sıçrayarak yukarı zıplıyoruz. Bu hareketimizide aynı şekilde 3 set 10 tekrar olacak şekilde uyguluyoruz.

squat

Eğilme Hareket 3 : Arka bacak ile ön kısımları inceltmek için Squat hareketi ağırlıksız şekilde uygulayacağımız hareketlerden bir tanesi. Burada yukarıdaki hareketlere benzer olarak yine çömeliyoruz ancak bu kez tek ayağımız ile çömelmek zorundayız. Bu hareketimizide arada 5 dakika dinlenecek şekilde ayarlayarak 3 set 10 tekrar sağ bacak ile uyguluyoruz ve ardından 3 set 10 tekrar sol bacak şeklinde tekrarlıyoruz.

sguatasdfghjkls1

Bize bu klimeleri kullanarak ulaştınız ; kalça eritme diyeti , kalça eritme erkek , kalça eritme hareketleri resimli , kalça eritme hareketleri bayan , kalça eritme hareketleri , kalça eritmek için ne yenmeli , kalça eritme hareketleri kadın , kalça eritme diyeti bayan , squat hareketleri , etkili squat hareketleri , squat nedir , squat ne işe yarar , squat nasıl yapılır , bölgesel zayıflamak