Kahve sevenlere cappuccinolu diyet

Cappuccino tadı ve çikolata parçacıklarından oluşan yepyeni lezzetiyle “Nestlé Cappuccino & Çikolatalı Çıtır Müsli” raflardaki yerini aldı.

 Nestlé Tam Tahıllı Kahvaltılık Gevrekler serisi, ailesinin en yeni ve gurme üyesi “Nestlé Cappuccino & Çikolatalı Çıtır Müsli”yi tüketicilerin beğenisine sundu.

Çok özel lezzeti ile yerken zevk alacağınız “Nestlé Cappuccino & Çikolatalı Çıtır Müsli” ile güne iyi bir başlangıç yapabileceksiniz.

Yüksek lif oranına sahip “Nestlé Cappuccino & Çikolatalı Çıtır Müsli“nin içeriğinde yer alan bitter ve beyaz çikolatalı gevrekler, çıtır granola, kıtır yulaf taneleri ve cappuccino aromalı buğday gevrekleri bir araya gelerek sizlere unutulmaz bir kahvaltı deneyimi yaşatacak. Siz de dengeli beslenmenin yeni lezzetli yolunu denerken; tam tahıllı Nestlé Cappuccino & Çikolatalı Çıtır Müsli ile kendinizi şımartarak günün keyfini çıkarmaya hazır olun. “Nestlé Cappuccino & Çikolatalı Çıtır Müsli“yi 260gr’lık paketlerde orta ve büyük ölçekli tüm süper marketlerde bulabilirsiniz