Izgara dökme tavada pişer

Yüzyıllar önce keşfedilen, HECHA ile günümüze taşınan dökme tavalar, hızlı ve her yeri eşit oranda pişirebilme özelliği ile, ızgaranın en lezzetli halini sunuyor.

HECHA dökme tavalar, ısınması ve eşit sıcaklık sunmasının yanı sıra, sıcaklık kaybı olmadan, yemeğin, özellikle et ürünlerinin, etrafında ‘mühür’ denilen kabuğumsu bir tabakanın oluşması sağlanıyor. Böylece mühürlenen yiyeceğin lezzeti, suyu ve tüm besin değerleri içinde kalıyor.

Izgara etin en iyi pişirme yolu olarak sunulan Hecha serisinde, 5 farklı HECHA ızgara tava yer alıyor. HECHA Griddle, Grill Pan Round, Grill Pan Square, Grill Plate ve Grill Plate Hybird, farklı tasarımları ile lezzetli ızgara yapmanın 5 alternatifini sunuyor.

HECHA Griddle

Ocağınızın iki gözünü kaplayacak uzunlukta tasarlanan, Hecha Griddle, pişirme alanınızı genişletiyor. Tırtıklı yüzeyinde etinizi, sebzenizi pişirebilir, düz yüzeyinde ise yumurta, pancake, french toast bile yapabileceğiniz HECHA Griddle, kalabalık yemeklerde, barbekü keyfini mutfağınıza taşıyor. HECHA Griddle’ın fiyatı 139 TL.

HECHA Grill Pan Round

Günümüz şehir yaşantısında herkesin arka bahçe, ön teras lüksü olamayabiliyor ama kimse dışarıda barbekü yapmanın keyfini inkâr etmiyor. HECHA Grill Pan Round, mutfağınıza barbekü lezzetini ve keyfini taşıyor. Tamamen döküm demirden üretilen, tırtıklı taban yapısına sahip Hecha Grill Pan Round, yüksek sıcaklıklara kadar çıkarken, ısıyı yüzeyine eşit yayıp ısıyı uzun süre bünyesinde muhafaza ediyor. Hecha Grill Pan Round’un fiyatı 126 TL.

 

HECHA Grill Pan Square

HECHA Grill Pan Square ise, ocaktan fırına, fırından sofranıza her alanda kolaylıkla kullanılabiliyor. Tüm bu eşsiz özellikler et, tavuk, balık, sebze ve aklınıza gelebilecek birçok yemeği mükemmel pişirmenize olanak sağlıyor. HECHA Grill Pan Square’nin fiyatı 129 TL.

HECHA Grill Plate

HECHA Grill Plate, çift kulplu tasarımıyla kullanımda kolaylık sağlarken, tava işlevinin yanı sıra fırın yemekleriniz için de fırın tepsisi olarak kullanılabiliyor. Ocak üzerinde yapacağınız yüksek ateşte kısa bir pişirme sonrası, aşçılık terimiyle ‘mühürleme işlemi’ sonrası, eşsiz sonuçlar alacaksınız. HECHA Grill Plate’in fiyatı 99 TL.

HECHA Grill Plate Hybird

 

Serinin diğer bir üyesi, HECHA Grill Plate Hybird ise, tırtıklı mı düz tabanlı mı diye düşünüp, kararsız kalanların yardımına yetişiyor. Farklı tasarımı ile,
bir yanı tırtıklı bir yanı düz tabanlı tava, iki farklı kullanımı bir araya getiriyor.
Örneğin tırtıklı yüzeyde etinizi pişirirken düz bölümde de sebzenizi pişirebilir ya da tırtıklı yüzeyde sucuğunuzu kızartırken düz tabanda da yumurtanızı pişirebilirsiniz. HECHA Grill Plate Hybird’in fiyatı 109 TL.

HECHA ızgara dökme tavalarını, Boyner, Macrocenter ve Tepe Home gibi satış noktalarından alabileceğiniz gibi, www.hecha.com.tr adresinden de anında satın alabilir, satış noktalarının adreslerine ulaşabilirsiniz.