İsveç İksirinin İçeriği ve Kullanımı

Her insan doğası gereği Dünya’ya geldikten bir süre sonra büyür, yaşar ve daha sonra ölür. Bu kısa yaşamı içerisinde tüm insanlar sağlıklı yaşayabilmek için birtakım kurallara uyarak sağlıklı olmaya çalışır. Ancak kimi zaman gün içerisinde yaptığımız bazı yanlışlar ne yazık ki sağlıklı yaşamamıza ve hayatımızı sağlıklı bir şekilde tamamlamamıza olanak vermemektedir. Sağlıklı yaşamamıza engel olan bazı nedenler kimi zaman bizden kaynaklı nedenler olurken kimi zaman ise sadece çevreden kaynaklı nedenlerden ortaya çıkmıştır. Nasıl sigara ve alkol kullanmak, sağlıklı beslenmemek, spor yapmamak bizden kaynaklı nedenler olduğu gibi olumsuz çevre koşulları, hayatta kalma çabaları ve stres gibi nedenlerden çevresel faktörlerden olmuştur. Ancak birçok nedenin bizden kaynaklı olduğunu unutmayarak sigara ve alkol bağımlılığı, yanlış beslenme gibi kurallar konusunda daha hassas davranarak sağlığımızı bir nebze olsun koruyabiliriz.

İsveç İksiri Nedir?

Son zamanlarda birçok kişi tarafından kullanılan ve Avusturya’dan ithal edilen orijinal İsveç şurubu aylarca kanyak içerisinde bekletilen çeşitli bitkilerin karışımından ve özdeşiminden bir araya gelmiştir. Uzun süredir satışı yapılarak birçok kişi tarafından kullanılan ve aynı zamanda ‘’İsveç iksiri’’ olarak da bilinen İsveç şurubu, aynı zamanda Türkiye’de birçok ünlünün de gönül rahatlığı ile kullandığı bir üründür. Cam şişe içerisinde bulunan ve içeriği doğal bitkilerin özünden oluşan İsveç iksiribakanlık tarafından onaylanmış bir üründür.

İsveç İksirinin içeriği Nelerden Oluşur?

Çeşit çeşit ve birbirinden farklı bitkilerin özüve kökünün bir araya getirilmesi ile oluşan İsveç iksiri şurup kıvamında olan ve 500 ml miktarında bir üründür. Bunun dışında içerisinde bulunan doğal bitkiler ise;

– 10 gr sarısabır,

– 9 gr ravent kökü,

– 7 gr mirra,

– 5,5 gr cedvar,

– 3,5 gr centiyane,

– 2 gr domuz dikeni,

– 6,5 gr melekotu kökü,

– 9 gr eğir kökü,

– 1 gr doğal kafur, 1 gr sinameki, 1 gr besbase, 1 gr tarçın, 0,5 gr kakule ve 0,1 gr safran’dır.

İsveç İksiri Nasıl ve Ne Kadar Kullanılır?

İsveç şurubu kullanımı :Diğer ürünlere nazaran kullanım özelliği de farklı olan İsveç iksiri birçok kişi tarafından güvenle kullanılan bir ürün olmayı başarmıştır. Hem gargara hem de kompres olarak kullanılan İsveç şurubu aynı zamanda kolay kullanım özelliğine sahip olan ve ekstra bir kullanım özelliği gerektirmeyen bir üründür. Gargarayı bilindik kullanım şeklinde uygulayabileceğiniz gibi Kompresi ise; yapacağınız bölgeye önceden masaj kremi sürerek, uygun büyüklükte bir pamuk veya bez parçasını İsveç şurubu ile ıslatın. Sıvının fazlasını sıkın ve nemli pamuk veya bez sorunlu bölgeye koyarak yayın. Daha sonra üzerini bir naylon parçası ile örtün ve hepsi büyük bir bez veya sargı bezi ile sarın. Kompres süresi 2-4 saat kalabileceği gibi gece boyunca da kalması uygundur.

İsveç İksirini Kimler Kullanmamalı?

Son zamanlarda birçok kişi tarafından kullanılan İsveç şurubu, sadece 18 yaşından küçüklerin dahili kullanması önerilmemektedir. 3 yaşından büyüklerde harici olarak kullanılabilir. Bunun dışında birçok kişi tarafından kullanılmış olan ve herhangi bir yan etki ile karşılaşmamış olan bay bayan herkes tarafından kullanılabilen bir üründür. Dilerseniz kullanmadan önce doktorunuza danışabilirsiniz.

İsveç İksiri için Sipariş Nasıl Verilir?

Faturalı,orijinal ürün garantisi ve kampanyalı fiyatlar ile birlikte Ankara, Yozgat, Karaman, Kahramanmaraş, Kütahya, Kırıkkale, Kırşehir, İzmir, İstanbul ve Türkiye’nin diğer tüm illerinden İsveç şurubunu rahatlıkla temin edebilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde en kısa sürede İsveç iksirine ulaşabilirsiniz.

 

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
isveç şurubu, isveç şurubu nedir, isveç şurubu çayı, isveç şurubu fiyat, isveç şurubu içindekiler, isveç şurubunun faydaları, isveç şurubu kullananlar, isveç şurubu nasıl içilir, isveç şurubu yapımı, isveç şurubu nedir faydaları, isveç şurubu alkollü, isveç şurubu alkol oranı, isveç şurubu alkolsüz, isveç şurubu al, isveç şurubu ağız yarası, isveç şurubu avusturya, isveç şurubu ankara, isveç şurubu basurda nasıl kullanılır, isveç şurubu maurers, orjinal isveç şurubu, faturalı isveç şurubu, isveç şurubunu kimler kullanabilir, isveç şurubunu kimler kullanamaz, isveç şurubunu nereden bulurum, isveç şurubu onaylı izinli, bakanlık onaylı maurers isveç şurubu, sağlık, sigara kullanmanın zararları, alkol kullanmanın zararları, stresin zararları

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.