Ikon Formen Tüy Azaltıcı Deo Roll On 90ml 10.00TL

Tüy azaltıcı bileşenlerin etkisiyle beslenemeyen kıl kökleri güçsüzleşir, daha yavaş büyür, tüyler zamanla seyrekleşir ve azalır. İstenmeyen tüyleri inceltip azaltırken cildi besler. Pudralı ve antiperspirant özelliği ile terlemeye karşı etkilidir. Zararlı alüminyum bileşikleri içermez. Uzun süre devam eden antiperspirant etkisi, aynı zamanda etkili kuruluk ile temizlik ve hijyen sağlar. Doğal, hafif ve ferahlatıcı bir kokuya sahiptir.Ikon-Formen-Tuy-Azaltici-Deo-Roll-On-90-ml__37299163_0

Kıl kökü deri altındaki dokuda bulunan canlı kıl foliküllerinden oluşur. Kılcal damarlarla taşınan mineral, vitamin ve yağlarla beslenen kılların büyüyüp uzamasını sağlar. İkon kıl foliküllerinden gelişme süresine etki ederek istenmeyen tüylerin zayıflamasına ve  azalmasına sebep olur. Ikon Formen Tüy Azaltıcı Der Roll On bakım ürünüdür. Hoş kokusuyla günlük deodorant ihtiyacınızı da sağlar. Antibakteriyel özelliği ile ter kokusunu giderir ve gün boyu ferahlık sağlar.

  • Her ün koltuk altına uygulanır.
  • Kısa sürede kuru, ıslaklık hissine sebep olmaz.
  • Giysilerde leke bırakmaz.
  • Tüylerin kökünden alınmış olması, tüy azaltıcı özün kıl köküne ulaşmasını sağlayacağı için ürün etkinliğini arttıracaktır.
  • Tüy azaltıcı etkiyi daha da arttırmak için çeşitli serumlar kullanılabilir.

Kullanım Önerisi

Kılllar, kökünden istenilen bir yöntemle alınır (ağda, makine, cımbız vs.) Kıllardan temizlenen bölge iyice yıkanır ve durulanır. Aşağı yukarı dairesel hareketlerle Ikon Formen Tüy Azaltıcı Der Roll On koltuk altına sürülür ve iyice yedirilmesi sağlanır. Kıllar tekrar alınacak seviyeye geldiğinde aynı işlemler tekrar edilir.

Bu Ikon Formen Tüy Azaltıcı Deo Roll On için 7/24 sipariş verebilirsiniz ve en kısa süre içerisinde ürünü teslim alabilirsiniz.

canli