Hürrem Hamamotu Yağı 20 TL

Hürrem hamam otu istemeyen tüylerinizden kurtulmanıza yardımcı bir üründür. İlk kullanımdan itibaren tüylerinizde ki azalmayı siz de farkedersiniz. Sadece altı seans sonunda tüylerinizden tamemen kurtulmanıza yardımcı olan Hürrem hamam otu yağı, sizi pürüzsüz ve tüyden arındırılmış bir cilde ulaştıracak, epilasyon sıkıntılarınızı geride bırakmanıza yardımcı olacak. Osmanlıdan günümüze, Tunus, Fas ve Cezayir’deki kadınların da kullandığı hamam otu, doğal bir tüy dökücü özelliktedir. Bu yazımızda Hürrem Hamamotu Yağının içeriği ve faydalarını yakından inceleyeceğiz.
Untitled-1

Hürrem Hamam Otu Yağı Nedir?

Hürrem hamam otu yağı daha öncede dediğimiz gibi eskiden Osmanlı’da kullanılan ve günümüzde de halen Tunus, Fas ve Cezayir’de kullanılmaya devam edilen, istenmeyen tüyleri yok etmenin bir yöntemidir. Bu yağ hem cildinize bakım yapar, hem de tüylerin öncelikli olarak daha geç çıkmasına daha sonra iste tamamen ortadan yok olmasına yardımcı etki gösterir.  Bu yöntemi kullanan bir çok kişi şu an tüy problemlerini arkalarında bıraktılar.

Hürrem Hamam Otunun İçeriği

Hürrem hamam otu yağının içeriğinde ; propilen glikol, gliserin, baryum sülfit, kalsiyum tiyoglikolat bulunmaktadır.  Hamam otunun içerisinde bulunan bu özler, cildi nemlendirir, bakım yapar ve  tüylerin azalmasına, yok olmasına yardımcı olur.

Hamam Otu Yağı Nasıl Kullanılır?

Hürrem hamam otu yağının kullanımı ise oldukça basit!. İstemeyen tüylere epilasyon uygulandıktan sonra, hafif bir masajla hamam otu yağını bölgeye uygulayıp, yağın cilt tarafından emilmesini sağlayın.  Bu işlemi tüyler yeniden çıkmaya başlayana kadar uygulamaya devam edin. Bu bahsettiğimiz bir seanstır, toplamda 6 seans uygulandığında istemeyen tüylerinizindeki değişime inanmayacaksınız. Sadece 6 epilasyon dönemi sonrasında isteyenmeyen tüylerinize veda etmeniz mümkün olacak.

Faydaları

  • Tüylerin kalınlık kazanmasına ve tekrardan çıkmasına engel olucu etki göstermektedir.
  • Tüy köklerinde oldukça etkilidir.
  • Tüylerin kökten, tamamen yok edilmesine yardımcı olur.
  • Vücutta bulunan kılların kırılmadan kökünden dökülmesine yardımcıdır.
  • Cilde tahriş edici etki oluşturmadığı gibi vitamin bakımından zengin içeriği sayesinde cilde bakım yapar.
  • İçeriğinin kişiler üzerinde alerji oluşturucu yapısı bulunmamaktadır.
  • Ciltte  uzun süren bir rahatlık hissi oluşturur.
    canli

Hürrem Hamamotu Yağı şu an sadece 20 tl! Bu ürün sayesinde epilasyon çilesinden kurtulmak istiyorsanız 7/24 canlı destek hattımıza yazarak, sipariş verebilirsiniz.