Hürrem Hamam Otu Yağı ile İstenmeyen Tüylere Son

Untitled-1

Hürrem hamam otu ile istemeyen tüylerinizden kurtulmanıza yardımcı olur. İlk kullanımdan itibaren tüylerinizde ki azalmayı siz de farkedeceksiniz. Sadece altı seans sonunda tüylerinizden tamemen kurtulmanıza yardımcı olan Hürrem hamam otu yağı, sizi pürüzsüz ve tüyden arındırılmış bir cilde ulaştırabilir. Osmanlıdan günümüze, Tunus, Fas ve Cezayir’deki kadınların da kullandığı hamam otu, doğal bir tüy dökücü özelliği taşımaktadır.  Peki Hürrem hamam otu yağı nedir, içeriğinde neler bulunur ve nasıl kullanılır?

Hürrem Hamam Otu Yağı Nedir?

Hürrem hamam otu yağı daha öncede dediğimiz gibi eskiden Osmanlı’da kullanılan ve günümüzde de halen Tunus, Fas ve Cezayir’de kullanılmaya devam edilen bir tüy dökücü bir yöntemdir. Bu yağ  cildinize bakım yapar, tüylerin öncelikli olarak daha geç çıkmasını daha sonra iste tamamen ortadan yok olmasına yardımcı olur.  Bu yöntemi kullanan bir çok kadın şu an tüylerine veda etmiş durumda.

İçeriği

Hürrem hamam otu yağının içinde; propilen glikol, gliserin, baryum sülfit, kalsiyum tiyoglikolat bulunur.  Hamam otunun içinde bulunan bu özler, hem cildi nemlendirir, bakım yapar hem de tüylerin dökülmesine ve azalmasına yardımcı olur.

Hamam Otu Yağı Nasıl Kullanılır?

Hürrem hamam otu yağının kullanımı ise oldukça basittir. İstemeyen tüylere epilasyon uyguladıktan sonra, hafif bir masajla hamam otu yağını bölgeye uygulayın ve iyice yedirin. Bu işlemi tüyler yeniden çıkmaya başlayana kadar uygulayın. Bu bir seanstır, toplamda 6 seans uygulandığında istemeyen tüylerinizin değişimine inanamayacaksınız.

Faydaları

  • Tüylerin kalınlık kazanmasına ve tekrardan çıkmasına engel olucu etki gösterir.
  • Tüy köklerinde oldukça etkili yapıdadır.
  • Tüylerin kökten tamamen yok edilmesine yardımcı olmaktadır.
  • Vücutta bulunan kılların kırılmadan kökünden dökülmesine yardım eder.
  • Cilde tahriş edici etki oluşturmadığı gibi içeriği bile beslenmesine destek olur.
  • İçeriğinin kişiler üzerinde alerji oluşturucu yapısı bulunmaz.
  • Vücut içerisinde uzun süren bir rahatlık hissi oluşturmaktadır.