Hello Kitty Bağdat Caddesi mağazası

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN…

Bağdat Caddesi’ne Hello Kitty World Mağazalarının ilki açılmış. İkincisi ise pek yakında Ataşehir’de. Büyük, küçük herkesin çocuklukları ile buluştuğu bir mekan oluvermiş. Haftasonu biraz kalabalık olsa da her Cadde turu yapana tavsiyem olur.

Neden mi?

Ruhlarımız yenilensin, yüzümüz renklerle gülümsesin diye. İçeride büyük bir alış-veriş mağazası var. Hemen önünde ise keyifli bir kafesi. Tatlı vitrini muhteşem mağazanın renklerinin devamı gibi. Menüsü oldukça sade ve yeterli. Çocuklar düşünülerek hazırlanmış ve fiyatları diğer kafelerden pek farklı değil.

Mağazanın içindeki ürünler ; insana ‘kapıya tır dayama‘ hissi veriyor. Her çantadan bir tane alınmalı mesela.

Çocuklar için makyaj malzemesinden banyo takımına, yetişkinler için Hello Kitty konseptli kıyafetlerden mandala kadar pek çok ürün mevcut.

Her ürünün üzerinde sevimli kedicik var. Kırtasiye malzemeleri her kalem tutan elin isteyeceği türden. Kullanım yerini düşünmeden sepetini doldurmak istiyor insan ama fren şart tabii.

Hele kız çocuğunuz ile gidiyorsanız belli limitler koyarak kapıdan girmenizi tavsiye ederim. Kredi kartınızı bir anda boşaltabilirsiniz. Uzun zamandır bu kadar renkli ve eğlenceli bir mağazada bulunmamıştım.

Adres:
Bağdat Caddesi No: 448 Bostancı/ İstanbul

Ek bilgiler:
Önünde Vale var. Caddeye Bostancı’dan girebilirsiniz Kadıköy yönünde sol tarafta.

benimgibi.net