Hayatı kolaylaştıran ürünler

 

 

PRATİK ALETLER

Şarjlı El Süpürgesi:

Herkesin evinde kullandığı elektrikli süpürgelerin elbette hayatı kolaylaştırdığı bir gerçek ancak modern teknoloji, daha pratik ürünler çıkarıyor. Kordon toplamak derdi yok, kordonun yetişemediği alanları süpürmek için fiş arama derdi yok! Şarj edilebilen süpürgeler, temizliğe pratiklik kazandırıyor. Hem zamanınız size kalıyor, hem elektrik masrafında azalma sağlıyor.

Buharlı Pişiriciler:

Günümüz şartlarında sağlıklı beslenmek büyük önem kazandı. Hormonlu gıdalardan uzak durmak, fast-food tüketimden kurtulmak zorundayız. Bunun için pişirdiğimiz yemeklerin besin değerlerini korumak gerekiyor. Buharlı pişiriciler sayesinde, yiyeceklerin içindeki temel besin maddelerinin korunması sağlanıyor ve vitaminleri kaybolmuyor. Üstelik aynı anda birkaç yemeyi pişirme imkanı sunuyor. Daha ne olsun?

Lazer Metre:

Tek başına bir yeri ölçmek istediğinizde, aldığınız sonuçtan emin olamazsınız. Siz odanın bir ucundan metreyi tutturup diğer tarafa geçtiğinizde, metrenin ucu da kaymış olur. Geniş ölçümler yapmak için iki kişi olmak zorunluluğu ortaya çıkar. Lazer metreler, bu sorunu ortadan kaldırıyor. Metreyi yere koyup düğmeye bastığınızda, ölçüyü karşınızda görürsünüz.

Sebze Kurutucusu:

Mutfağınızda olması gereken ürünlerden biri de sebze kurutucusudur. Pazardan taze taze alıp eve getirdiğiniz sebzeleri yıkayıp buzdolabına kaldırdığınızda, üstünde kalan su damlacıkları çabuk bozulmasına neden olur. Yıkadığınız yiyecekleri sebze kurutucusuna koyup, kaplarla yerleştirirseniz, uzun süre bozulmayacaktır.