Haute Corset Nedir? Nasıl Kullanılır? Nerede Satılır?

Haute Corset Nedir?

Haute Corset özel kesim ve dizaynıyla diğer korselere oranla daha kalitelidir. Yapısı 3 kattan oluşur. İç ve dış kısımları özel esnek kumaş, iç yapısında ise doğal lateks ve çelik balenler vardır.Bu sayede kullanmaya başladığınız günden itibaren incelmeyi fark edeceksiniz.

Her kadının hayali olan ince bel, dik göğüsler ve kalkık kalçalar Haute Corset sayesinde size asla uzak olmayacak. Dilediğiniz ortamda işte, ofiste, evde hatta baloya giderken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Haute Corset korsenizin sizi ne kadar alımlı ve seksi hale getirdiğini aynanın karşısında hayranlıkla izleyeceksiniz.

” Kilo versem de belim incelmiyor ” diye üzülenlerdenseniz Haute Corset size göre. İstediğiniz her ortamda rahatlıkla kullanabileceğiniz Haute Corset korse sayesinde düşlediğiniz ince bele ulaşacaksınız.Bir çok sanatçının tercihi olan Haute Corset sizinde hayalinize ulaşmanızı sağlayabilir. Üstelik çaba harcamadan bunu yaparsınız. Günlük hayatınıza devam  ederken hedefinize ulaşmanın yolu Haute Corset..

 

İki farklı renk seçeneği ile dilediğiniz kıyafete göre renk seçimi yapabilir, hiçbir renk  uyumsuzluğu yaşamadan istediğiniz kıyafetle dilediğiniz Haute Corset korseyi giyebilirsiniz.

 

Haute Corset Nasıl Kullanılır?

 

Haute Corset korsenizi sırt üstü uzanarak en rahat şekilde giyebilirsiniz. Üzerinde bulunan kademeli yapı sayesinde bedeninize göre ayarlayabilirsiniz. Her gün 3-4 saat kullanarak istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Temizlerken soğuk su yardımı ile elde yıkanması önerilir.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.