Gülben Ergen Jival’in yüzü oldu

Kuyumculuk sektörünün parlayan yıldızı Jival’in, altı aylık dönemlerde sektöre dair birçok bilgiyi sunmak ve koleksiyonlarını tanıtmak amacıyla kendi bünyesinde hazırladığı dergisi Jival Magazin, yeni sayısıyla yeniden takı severler ile buluşuyor. Gülben Ergen’in seçtiği Jival ürünleri ile profesyonel mankenlerin ise birbirinden güzel iki yeni koleksiyonla yer aldığı 2011 yılının ilk sayısında, JİVAL’in her yaşa ve zevke uygun ürünleri, keyifli röportajlar, mücevher sektöründeki son gelişmeler ve Jival’den haberleri bulmak mümkün.

Ünlü sanatçı Gülben Ergen, Jival Magazin dergisinin 9. sayısı için kamera karşısına geçerek birbirinden güzel takılarla poz verdi. Tanınmış fotoğrafçı Zeynel Abidin Ağgül tarafından gerçekleştirilen çekimlerde altın ve pırlanta için iki farklı konsept uygulandı. Toplamda 5000 kare elde edilen çekimlerde güzel modellerin taşıdığı Jival koleksiyonları da göz kamaştırdı.

 

Gülben Ergen’in son sayısının kapağında yer aldığı Jival Magazin, daha önce Türkiye’nin tanınmış isimlerinden Tülin Şahin, Begüm Kütük, Azra Akın, Ece Sükan, Pınar Altuğ, Fatoş Kabasakal, Duygu Yetiş ve Eda Özerkan’a da yer vermişti. Jival Magazin Türkiye’nin tüm illerinde bulunan yaklaşık 2000 Jival satış noktasına ulaşarak bayanların takı seçimi yapmasında büyük yardımcı oluyor ve ilgiyle okunuyor.