Gold Slim Kavitasyon Cihazının Fiyatı Nedir?

Diyet yaparken yapılan en büyük yanlışlardan biride kilo verememekten ötürü diyetin bırakılmasıdır. Birçok kişi azimle ve büyük bir gayretle diyete başlar. Fakat bir süre sonra istenilen miktarda kilolar verilemeyince diyeti terk etmek zorunda kalırlar. Diyetinde başında kilo verememenin ya da az miktarda kilo vermenin birden fazla nedeni vardır. Öncelikle yapılan en büyük yanlış bilinçsizce uygulanan diyet programlarıdır. Bazı kişilerin uyguladığı diyet programları o kişilerde güzel sonuçlar çıkarmışken aynı sonuçları sizde göstermeyebilir. Bunun nedeni metabolizmanın, yaşın, kilonun, fiziksel nedenlerin, cinsiyetin farklı olmasından kaynaklanmaktadır. Bu nedenle her diyet programı kişilerde farklı sonuçların alınmasına neden olmaktadır. Bunun dışında diyet yapan kişiler ilk başlarda fazla kilolar verirken bir dönem sonra metabolizmanın alışmasından dolayı kilo verme hızında yavaşlama olur. Bu yavaşlama döneminde ise diyetin işe yaramadığı düşünülerek bırakılır. Fakat bu yanlış bir davranıştır metabolizmanın yavaşlama dönemi bir süre sonra tekrar hızlanacak ve kilo kaybı yaşanmaya devam edecektir.

Gold Slim Kavitasyon Cihazı Ne işe Yarar?

Bölgesel yağlanmaların olduğu bölgelerde kullanılan Gold Slim Kavitasyon cihazını, bel, karın bölgesi, basen, bacak, kalça ve kol gibi problemli olan problemli bölgelerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Gold Slim set içerisinde; kavitasyon cihazı, ems bantları ve adaptör olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır. Ayrıca cihazı satın almanız durumunda yanında Thermal Gel hediye olarak verilmektedir.

Gold Slim Kavitasyon Cihazının Kullanımı

Son zamanlarda birçok kişi tarafından kullanılan Gold Slim Kavitasyon Cihazı, Ultrasonik ve İnfrared modunda, mikro akım modunda ve infrared modunda kullanma gibi 3 farklı modda kullanabilen bir cihazdır.

1- Ultrasonik ve İnfrared Modu

Uygulamaya geçmeden önce uygulama yapmak istediğiniz bölgeye thermal jel sürün ve daha sonra power düğmesine basarak kırmızı ışığın yanmasını sağlayın. Daha sonra İnfrared ve Sonic düğmesine aynı anda basın. Jel sürülen bölgeye 20-30 dakika kadar masaj yaparak uygulayın.

2-Mikro Akım Modu

Uygulamayı yapmak istediğiniz bölgenin temiz olmasına mutlaka dikkat edin. Daha sonra power düğmesine basın, ışık yanıp sönecektir. Uygulamak istediğiniz bölgeye EMS bantlarını yapıştırın ve EMS kablosunu cihaza takın. Yaklaşık 20-30 dakika kadar EMS yöntemini uygulayın. Ayrıca EMS uygularken mikro akım masaj tipi için, cihazın sol tarafındaki düğmeden mikro akım düğmesine basarak seviyesini ayarlayabilirsiniz.

3- İnfrared Modu

Uygulamaya başlamadan önce o bölgeye herhangi bir nemlendirici krem sürün ve power düğmesine basarak kırmızı ışığın yanmasını sağlayın. Daha sonra İnfrared düğmesine basın. Kırmızı ışık masaj başlığına yayıldığında zaman kızılötesi dalga enerjisinin çalışmaya başladığı anlamına gelecektir. Uygulama yapmak istediğiniz problemli bölgeye masaj yapar gibi uygulayın.

Gold Slim Kavitasyon Cihazını Nereden Bulurum?

Gold Slim Kavitasyon Cihazını en ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Çorum, Bilecik, Samsun, Sinop, Niğde, İstanbul ve Türkiye’de ki diğer tüm şehirlerden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Gold slim kavitasyon cihazı hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Gold Slim Kavitasyon Cihazına sahip olabilirsiniz.

Gold Slim Kavitasyon Cihazı Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Gold Slim Kavitasyon Cihazını Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya(Germany), Fransa(France), Norveç(Norway), Yunanistan(Greece), Bosna-Hersek(Bosnia-Hersek) ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
gold slim, goldslim, gold slim kavitasyon cihazı, gold slim kavitason aleti, gold slim sipariş, gold slim kavitasyon nereden bulurum, sipariş, ödeme, kampanya, gold slim fiyatı, gold slim kavitasyon cihazı nasıl kullanılır, avrupa, goldslim avrupa, avrupa sipariş, almanya sipariş, goldslim almanya, kavitasyon cihazı avrupa, germany order, avrupada nereden bulurum, bölgesel kilo verme, diyet yaparken nelere dikkat etmeli, diyet yapmadan nasıl kilo verilir, diyet yaptım ama kilo veremiyorum

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.