Goji Diet Nedir? Nasıl Yapılır?

İnstagram fenomeni goji diet kampanyalı tanıtım fiyatı ile muhakkak denemelisiniz. Goji diet bitkisel içeriğe sahip natural bir üründür. Goji diet seti içeriğinde goji berry bitki çayı ve goji berry meyve tozundan oluşmakta olan bir settir. Hem bayan hem de bay kullanımına uygun goji diet instagramda popüler olan tamamen natural içeriği sahip bir settir.

Yeşil çay, mate, biberiye, funda, akdiken tohumu ve çilek ekstratı içerir. Goji berry meyve soyunun natural içeriğinde neler bulunur. Goji berry, l-carnitine, c-vitamini, b6-vitamini ve çilek ekstratı bulunmaktadır. Doğal içeriğe sahip olan doğal goji dieti tanıtım fiyatı ile hemen satın alabilirsiniz. Değerli müşterilerimize kolay ödeme seçenekleri ile de sipariş verebilirler.

Dünyada goji berry veya wolf berry diye bilinen ancak ülkemizde pek bilinmeyen kurt üzümü “süper meyve” tanımını gerçekten hak ediyor. Goji berry çok önemli bir meyvedir. Orijinali asya olan ve çoğunlukla da tibet ile moğalistan’da dünyanın en yüksek dağları himlayalarda yetişmektedir. Goji berry, dünyada ki besin değeri en yüksek olan meyvelerden biridir. Çok kuvvetli bir antioksidan olan bu meyve çin’de tıp alanında 2000 yıldır kullanılmaktadır. Goji küçük yumuşak meyveleri olan 1,700 yıl boyunca tibet’te üretilen çalı formunda bir bitkidir. Tibetliler yüzlerce yıl gojiden yaptığı ilacı, böbrek ve karaciğer tedavisinde kullandılar. Goji, tibet’te kolesterolü ve kan basıncını düşürmek için kullanılır ve kanı temizler.

İlk ortaya çıktığı bölgenin Güneydoğu Avrupa ve Güneybatı Asya olduğu söylenmektedir. İsminde de geçen berry kelimesi Lycium barbaum ve lycium chinese gibi birbirine yakın iki bitkinin ortak isminden meydana gelmiştir. Görünüş olarak çalı görünümüne sahiptir. Boyu yaklaşık bir ile üç metre arasında değişmektedir. Goji denen bu bitkinin yumuşak meyveleri vardır. Bu meyveler sulu ve çok tatlı bir lezzete sahiptir. Tat olarak bakıldığında ülkemizde tüketilen yabanmersini ve kiraz ile benzerlik göstermektedir. Hem lezzetli hem de şifalı bir meyvedir.

homepage_featured_box_3_image

Goji diet meyve tozu içeriği; goji berry, c vitamini, lcarnitine, b6 vitamini, çilek ektratı ve sodyum bikarbonat bileşiminden oluşmaktadır. Bir kutu gojidiet meyve tozu 100 gram ağırlığındadır.

Goji diet form çayı içeriği; Yeşil çay, mate, biberiye, funda, akdiden otu ve çilek ekstratı bulunmaktadır. Çay içeriğinde 20 adet çay bulunmaktadır.

Goji diet set nereden bulurum?

Goji diet seti en ucuz ve en hesaplı kampanyalarımız ile birlikte temin etmek istiyor ya da bununla birlikte toptan satın almak isteyenlerdenseniz Ankara, Tokat, İstanbul, Adana, Bursa, Manisa, İzmir, Afyon gibi bütün şehirlerimizden de temin edebilirsiniz. Bununla birlikte sizlerde Goji Diet set http://www.gojidietset.com/ internet sitesi üzerinden kolay ödeme seçeneklerimiz ile birlikte sipariş vererek sahip olma şansını yakalayabilirsiniz.

2

Goji diet set Avrupa siparişlerde

Sizlerde goji diet seti Avrupa kampanyalarımızdan faydalanmak isteyenlerdenseniz Almanya, Amerika, Hollanda, Belçika, İsviçre, Norveç, Danimarka, İrlanda, Fransa gibi bütün Avrupa ülkelerimizden de temin edebilirsiniz.

Bize bu kelimeleri kullanarak ulaştınız; goji diet set, goji diet, gojidiet, goji diet nedir, goji diet nereden bulabilirim, goji diet ne kadara, goji diet nereden satın alabilirim, goji diet nasıl kullanılır, goji diet kullanımı, goji diet kimler kullanabilir, goji diet kimler kullanamaz, goji diet sipariş ver, goji diet nasıl sipariş verebilirim, goji diet nereden sipariş verebilirim, goji diet ankara, goji diet istanbul, goji diet izmir, goji diet bursa, goji diet konya, goji diet almanya, goji diet amerika, goji diet hollanda, goji diet belçika, goji diet isviçre, goji diet norveç, goji diet danimarka, goji diet irlanda, goji diet fransa.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.