GOJİ DİET NEDİR? NASIL KULLANILIR?


Birçoğumuz kilo kontrolü sağlamak isterken takviye gıdalar kullanmaya başvurabiliyoruz. Fakat takviye gıdalar konusunda dikkat edilmesi gereken bir şey var ise o da kullandığımız gıdaların bitkisel olmasına özen göstermemiz gerektiğidir. Piyasadaki çoğu gıda takviyesi kimyasaldır. Ve bunlar insan sağlığına zararlı olabilir.

Kilo kontrolü sağlamanızda sizde destek sağlayacak olan GojiDiet bitkisel içeriğe sahip bir gıda takviyesidir. Son zamanlarda Goji meyvesinin kilo kontrolü sağlamadaki etkisi herkes tarafından biliniyor. İlk olarak Tibet’te yetişmişti. Ve olumlu etkileri sayesinde birçok insan tarafından tüketilmeye başlamıştır. Gojiberrynin en bilindik etkileri arasında kilo kontrolü sağlamada yardımcı oluşu geliyor.

GOJİ DİET SETİ NEDİR?

Kilo kontrolü sağlamanızda sizde destek sağlayacak olan GojiDiet bitkisel içeriğe sahip bir gıda takviyesidir. Son zamanlarda Goji meyvesinin kilo kontrolü sağlamadaki etkisi herkes tarafından biliniyor. İlk olarak Tibet’te yetişmişti. Ve olumlu etkileri sayesinde birçok insan tarafından tüketilmeye başlamıştır. Gojiberrynin en bilindik etkileri arasında kilo kontrolü sağlamada yardımcı oluşu geliyor.

Gojidiet seti; GojiDiet toz ve GojiDiet çayından oluşan settir. C vitamini olan gojiberyy meyvesinden üretilen GojiDiet, forma kavuşmanıza ve fit görünüm elde etmenize yardımcı oluyor.Mucizevi meyve gojiberry mutluluk meyvesi olarak da biliniyor. Bu etkileri göz önüne alınarak tamamen doğal bitki özleri ile oluşturulan GojiDiet seti,özel formülü sayesinde kilo kontrolü sağlarken en büyük yardımcınız olmayı amaçlıyor.


GOJİDİET SETİ İÇERİĞİ:

  • Diet çay; çilek ekstratı, funda, akideden otu, yeşil çay, mate, biberiye bulunmaktadır.
  • Diet toz; ıcarnitine, c vitamini, gojiberry, b6 vitamini, çilek ekstratı ve sodyum bi karbonat bulunmaktadır.

GOJİDİET SETİ KULLANIMI:

Gojidieti, Gojidiet çay ve GojiDiet toz olmak üzere iki üründen oluşur. Ürünün kullanımı oldukça kolaydır. Çay poşet çay formundadır. Sıcak su suya 1 adet goji poşet çayı atarak demleyiniz. Gojidiet çayın şekersiz tüketilmesi önerilir. GojiDiet toz kullanımı ise; isterseniz yoğurtla karıştırarak yiyebilirsiniz. İsterseniz de 1 bardak su içine 1 kaşık gojidiet toz katarak karıştırıp 2 dakika sonra içebilirsiniz. Gün içerisinde bol su tüketmeye özen gösteriniz.

UYARI: GojiDiet set ilaç değildir. Bir gıda takviyesidir. İçeriğindeki özlere alerjiniz varsa kullanmayınız. Yan etkide doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Nemli yerlerde muhafaza etmeyiniz.

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

goji, goji berry, goji berry nedir, goji diet, diyet, diet, goji diet nedir, goji diet nasıl kullanılır

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.