Goji Berry Kullanıcı Yorumları

Kimi zaman bazı yanlışlar yaparız ki sağlığımızı korumak konusunda bu durumla ters düşeriz. Yaptığımız bu yanlışlardan biride aşırı alkol ve sigara kullanımı olmuştur. Her iki yanlış davranışta başta sağlığımızı olumsuz bir şekilde etkilerken aynı zaman da bağımlı olmamıza da neden olmaktadır. Özellikle aşırı alkol kullanımı hem bağımlılık yaparken hem de farklı hastalıklar ile başbaşa kalmamıza neden olmuştur. Kanser, karaciğer hasarları ve siroz aynı zaman da aşırı alkol tüketimine bağlı olarak ortaya çıkan hastalıklardan bazılarıdır. Bu hastalıklar ise ne yazık ki ölümle sonuçlanabilecek kadar tehlikeli olan hastalıklardandır. Bu nedenle sağlıklı bir yaşam ve sağlıklı bir vücut için mutlaka sigara ve alkol gibi bağımlılık yaparak vücudumuza zarar veren yanlış alışkanlıklardan uzak durmamız gerekmektedir.

Goji Berry Nedir?

Sağlıklı yaşam konusunda dikkatli olan kişiler tarafından şifa kaynağı olarak, ham ya da kurutulmuş hali ile tüketilen birçok özelliğe sahip meyvelerden biride ‘’Goji Berry’’ diğer bir adıyla kurt üzümü olmuştur. Birçok toplum arasında kurt üzümü olarak da bilinen Goji berry, Aya kökenli bir bitkinin meyvesidir. Tibet’te çok sevilen ve çok tüketilen 1.700 yıl boyunca Tibet halkı tarafından tüketilmiştir. Goji berry, Goji bitkisinin meyvesidir tadı yaban mersini ve kiraz andırır ve oldukça sulu ve tatlı bir meyvedir. Sadece meyvesini yemek ile sınırlı kalmayan Tibet halkı aynı zaman da goji bitkisinin yapraklarından yararlanarak goji çayını keşfetmiş ve sıkça tüketmişlerdir.

Goji Berry Meyvesinin İçeriği ve Özellikleri

İçeriğinin zengin özelliklere sahip olması nedeniyle şifa kaynağı olarak bilinen Goji berry bu nedenle gönül rahatlığı ile tüketilen meyvelerden biri haline gelmiştir. İçerisinde bulunan bazı vitaminler ya da diğer değerler ise şunlardır;

– B3 Vitamini (Niacin, Nikotin asidi), B5 Vitamini (Panthothen asit)

– C Vitamini (Askorbik asit), Provitamin A (Beta-karoten),

– Kalsiyum, Potasyum, Demir, Çinko, Selenyum

– Magnezyum, B1 Vitamini (Thiamin), B2 Vitamini (Riboflavin)

– Zeaksatin, Polisakkarin şeker gibi özellikli olan değerleri taşımaktadır.

Goji Berry Meyvesi Nasıl Yenilmektedir?

Çocuk, yaşlı, bay ya da bayan herkes tarafından kullanılabilen Goji berry, doğal bir meyve olması nedeniyle birçok kişinin güvenle ve sevilerek tüketmesine neden olmuş meyvelerden biridir. Uzmanlar tarafından her gün düzenli olarak tüketilmesi istenen Goji berry meyvesini günde bir avuç tüketmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca yaş olarak tüketebileceğiniz gibi kuru olarak da tüketebilirsiniz.

Goji Berry Türkiye’de Nerede Satışı Yapılır?

Uygun fiyat, kolay ödeme imkanı ve kısa sürede ürün teslimat avantajları ile birlikte Ankara, İstanbul, Kars, Gaziantep, Bilecik, Kastamonu, Osmaniye ve Türkiye’de ki diğer tüm şehirlerimizden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Sizlerde Goji berry için sipariş vermek istiyor ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemiz üzerinde yer alan sipariş ver sayfasına tıklayarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte Goji berry meyvesine sahip olabilirsiniz.

Goji Berry Avrupa’da Hangi Ülkelerde Satılmaktadır?

Tüm Avrupa ülkelerine teslimat güvencesi ile birlikte Almanya(Germany), Yunanistan(Greece), Bulgaristan(Bulgaria), Kanada(Canada), Norveç(Norway) ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
goji berry, kurt üzümü, goji berry nedir, kurt üzümü nedir, goji berry sipariş, kurt üzümü sipariş, goji berry türkiye, kurt üzümü türkiye, goji berry kullanımı, kurt üzümü kullanımı, goji berry nasıl tüketilir, ilginç meyveler, değişik meyveler, farklı meyveler, meyve kurusu, goji berry avrupa, goji berry almaya, almaya sipariş, germany order, avrupa, avrupa ülkeleri, avrupada nereden bulurum, sağlıklı yaşam, norway, greece, bulgaria

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.