Genç kızlara özel takı koleksiyonu – Foto Galeri

 

Favori, lise ve üniversite mezunu genç kızlarımızın mezuniyet törenlerinde rahatça kullanabilecekleri koleksiyonlarını tüm Favori mağazalarında satışa sundu. Nazar Değmesin Koleksiyonu, Pembe Düşler Koleksiyonu, Sürpriz Koleksiyonu, Yakamoz Koleksiyonu, Kuş Yuvası Koleksiyonu, Boğaziçi’nde Vals Koleksiyonu, Doğa Koleksiyonu, Masal Diyarı Koleksiyonu ve Favorim İstanbul Koleksiyonu, Şems Hoşgörü Koleksiyonu gibi hepsi birbirinden değerli ve genç kızların ruhunu yansıtan Favori Koleksiyonları ile geceye damgasını ”Favori” kızları vuracak.

KOLEKSİYON İÇİN TIKLAYIN..

Mezuniyete hazırlanan genç kızlar, her renk elbiseye uygun bir takıyı Favori’de mutlaka bulacaklar. İster pembe bir elbise seçsinler, isterse beyazın masumiyetini tenlerine yansıtsınlar, istedikleri renkteki takıyı Favori mağazalarında bulabilecekler. Genç kızlar, kolye, küpe, bileklik, yüzük ve setlerden oluşan ve farklı renk seçeneklerindeki Favori koleksiyonları ile modern bir şıklık yaratacaklar.

Okul sıralarından gerçek hayata adımın atıldığı bu özel gece, mezuniyet geceniz öncesinde, ”Favori” takılarınızla ışıl ışıl olmak isteyen herkesi, Türkiye çapındaki Favori mağazalarına bekliyor… Kıyafetine en uygun takıları arayanlar Favori mağazalarını ziyaret edebilirler.