Fitchoy Deniz Yosunu Çayı Nedir?

Kilo almamızda ve fazla kiloları vermemekte ki en büyük neden yanlış beslenme alışkanlıkları ile fazla beslenerek, hareketsiz kalarak metabolizmayı yavaşlatmaktan kaynaklanmaktadır. Metabolizma, dışarıdan aldığımız besinlerin enerjiye dönüşme hızına denilmektedir. Hızlı çalışan metabolizma tükettiğimiz besinlerin yağa dönüşmemesine izin vermezken, yavaş çalışan metabolizma ise yiyeceklerin daha kolay yağa dönüşmesini dolayısıyla kilo almamıza neden olmaktadır. Bu nedenle hem diyet yapanlar için hemde ideal kilosunu korumak isteyenler için metabolizmanın hızlı çalışması önemlidir. Eğer sizde metabolizmanızın yavaş çalıştığını düşünenlerdenseniz metabolizmayı hızlandırmak için bazı yiyeceklerden yardım alabilirsiniz. Metabolizma hızlandırma özelliği bulunan en değerli besin başta acı biberdir. Bunun dışında yoğurt, elma, tarçın, kefir, sebzeler, lifli ve kepekli yiyecekler, yulaf ve hayat kaynağımız sudur. Bu besinleri ve içecekleri gün içerisinde bol miktarda tüketmeniz metabolizmanızın hızlanmasına yardımcı olacaktır.

Fitchoy Deniz Yosunu Çayı Nedir?

Kişiler tarafından deniz yosunu çayı olarak da bilinen fitchoy, son zamanlarda birçok kişi tarafından satın alınarak kullanılan ürünlerden biridir. İçeriğinde birbirinden farklı bitkiler bulunduran fitchoy, özellikle wakame yani deniz yosunu içermektedir. Ayrıca 1 paket fitchoy 1 aylık kullanım için olup içerisinde 60 süzen poşet bulundurmaktadır.

Fitchoy İçeriği Nedir?

Ağırlıklı olarak içerisinde kahverengi deniz yosunu bulunduran fitchoy bunun dışında;

– mate, sinemaki, papatya,

– amber çiçeği, karanfil,

– barut ağacı kabuğu,

– funda yaprağı, tarçın, biberiye,

– kiraz sapı, mısır püskülü gibi birbirinden farklı bitkileri içerisinde bulundurmaktadır.

Fitchoy Yosun Çayı Nasıl Hazırlanır?

Basit kullanım özelliklerine sahip olan fitchoy, günde 2 sefer sabah ve akşam yemeklerinden 30 dakika sonra tok karnına tüketilmektedir. Bir fincan sıcak suya bir adet yosun çayı atarak 4-5 dakika kadar demlenmesi bekleyin ve ardından şeker atmadan tüketin. Bay bayan herkesin kullanabileceği bir ürün olan fitchoy, kronik hastalığı bulunan, emziren ve hamile bayanlar tarafından kullanılmaması ya da kullanmadan önce doktora danışmasını tavsiye etmektedir.

Fitchoy Deniz Yosunu Çayını Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Yozgat, Trabzon, Manisa, Şanlıurfa, Karaman, Konya, İzmir, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Fitchoy hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Fitchoy deniz yosunu çayına sahip olabilirsiniz.

Fitchoy Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Fitchoy Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya(Germany), Lüksemburg(Kuxembourg), Belçika(Belgium), Finlandiya(Finland), İtalya(İtaly), İspanya(Spain) ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olursunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Fitchoy, fitchoy nedir, fitchoy yosun çayı, fitchoy deniz yosunu çayı, fitchoy nereden bulurum, fitchoy sipariş, fitchoy içeriği nedir, fitchoy hangi bitkilerden oluşur, fitchoy kimler kullanabilir, fitchoy ne kadar, fitchoy nasıl kullanılır, avrupa, fitchoy avrupa, avrupa fitchoy sipariş, fitchoy yurt dışı, germany order, fitchoy kulllanıcı yorumları, fitchoy kullananlar, ekmek yemek zararlı mı, diyet yaparken nelere dikkat edilmeli

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.