Fatmagül’ün banyo terlikleri 5 lira – Foto Galeri

Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinde başrol oyuncusu Beren Saat’in canlandırdığı köylü kızı Fatmagül ’ün giydiği lastik terliklerin benzerini Şanlıurfalı iki kardeş ’Fatmagül terlikleri’ diyerek 5 liradan piyasaya sürdü.

SURİYEDEN İTHAL
Haşimiye Meydanı’nda ayakkabı İsmail ve Hüseyin Çap kardeşler Suriye’den ithal ettikleri parfüm kokulu ve banyoda kaymama özelliğine sahip terlikleri işyerine ’Fatmagül’ün banyo terlikleri geldi’ diye yazı yazıp öyle pazarlıyor. Parfüm kokusu ve banyoda kaymaması nedeniyle terlikler ilgi görüyor.

TIKLA BAK..

Fatmagül’ün Suçu Ne dizisini beğenerek izlediğini söyleyen İsmail Çap, "Geçen yıl Aşk- Memnu dizisinde Bihter’in giydiği ayakkabılar, bir çok kadın tarafından çok beğenilmişti. Bu yılda Fatmagül’ün lastik terlik modasını yarattık. Biz de buradan harekete geçerek, Suriye’nin Halep kentinden ithal ettiğimiz ve giydikçe etrafa parfüm kokusu saçan ve ayrı bir özelliği ise mermer, fayans ve banyoda hiç kaymıyor. Bu nedenle rengarenk olarak getirdiğimiz bu terliklerin adını Fatmagül’ün banyo terlikleri adını koyduk. Bu isim ve etiket sayesinde satışlarımız gayet iyi gidiyor" dedi.