Ezgi Mola Nasıl Kilo Verdi?

fft5_mf877395Hepimiz onlara özeniriz nasıl bu kadar bir anda zayıfladıklarını merak ederiz araştırmalar yaparız yaptıklarını biz de uygulamaya çalışırız. Onlar da sürekli ekran başında oldukları için en güzel halleriyle gözükmek isterler ve böyle hareket etmeye çalışırlar. Bu konu da çok konuşulan kişilerden birisi de Ezgi Mola’ydı ve kısa sürede verdiği kilolarla ekranlarda çok konuşuldu.

Fanlarına da nasıl kilo verdiği yönünde açıklamalarda bulundu rol aldığı dizi için kilo vermesi gerektiğini söyleyen ünlü oyuncu işe şöyle başlamış: her gün yürümüş ve kendisini forma sokmak için, bu zamana kadar zayıflarken hiçbir diyetisyenden yardım almadığını ama bu fobisini sonunda yenerek sonunda bir diyetisyene gittiğini ve düzenli bir şekilde kilo vermeye başladığını söylüyor. Önce tatlı ve hamur işleri ile arasının çok iyi olduğunu söyleyen oyuncu kendisini bildi bileli balık etli birisi olduğunu ve köpeğini alarak çok yürüyüşlere çıktığını ve önceden hiç su içmezken gün içerisine yayarak su içmeyi alışkanlık haline getirdiğini belirtti. Aslında sağlıklı beslenmeyi yaşamının bir parçası haline getirince bu işin çok kolay olduğunu açıkladı.

Aslında bütün sorunun sağlıksız beslenmeden kaynaklandığı açıkça ortada. Bu konuda da önerim bir uzmandan yardım almanız ve düzenli bir şekilde egzersiz yapmanız ve sağlıklı beslenmeyi yaşamınızın bir parçası haline getirmeniz, bu konuda da ünlüleri de takip ederken kendinizi yıpratmayacak şekilde yola deva etmeniz.